bugün

her bayram babanla s.ke s.ke bayram namazına gidiyorsan, sokam öyle ateiste ben...
(img:#912715)
ben de müslümanım elhamdülillah.
tanım: bir cümle.
Tamam da bana ne.
Günümüzde moda olan ateizmin izinden giden atarlı ergenler tarafından söylenen söz. Ateist oldu diye atomu parçaladığını ya da parçalayacağını düşünüyor olacak ki böyle söylüyor.
Beyler lutfen dinleyin: Siz ataist falan olmak istemiyosunuz.Sadece cevrenizde gıcık gittiğiniz muslumanlar yüzünden öle olmak istiyosunuz.Mesela akp kızmak gibi.ama siz kendinize bakın müslümanlık gördugunuz gibi değil.akp oy verenlerin kacı muslumanlıga göre yasıyo %1'i mi aceba.gavura kzıp oruc bozmayın.Sizin Allah'tan baska sıgınacak yeriniz, yok yerimiz yok. Kendinizde söyluyosunuz başörtülülerin ustu mınare altı kerhane diye ozman onların muslumanlıkla alakası yok.
akepe nin iktidarda kaldığı süre zarfında sayıları hızla artacak kitle.
Bence " bakın ben nasıl da sizden farklıyım, asiyim " dediğin için kendinle gurur duyuyorsun
Ulan gerizekalı insan, buğdayı elde etmek için bile ekip biçiyorsun ama bu koskoca evrenin bir yaratıcısı olduğunu kabullenemiyorsun. Kusura bakma baba sen malsan biz ne yapalım amk. Neyse sen git al bi tane maymun besle insan olursa ben ateist olucam olmayanın amk.
yaratana inanmamakla gurur duymak.ne kadar boş ve abes bir iş.
Atlara tapıyorum mutluyum.
(bkz: ece seçkin yan o zaman)
görülüyor ki cehennem dahi boşa yaratılmamış .
Bir takım yobazların zoruna giden söylem.
Ne Mutlu Sana.