bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 41.
    Gece gece akıllara düşen haklı soru.
    2 -1 ... verem eder geceler
  2. 40.
    zeka düşüklüğü belirtisi olan soru. ateist bir erkek sünnetli ise eğer bu onun için daha da gurur verici bir durum olmalı. demek ki ailesinin baskısına rağmen kendi aklı ve zekasını kullanarak kendisine çocukluktan beri öğretilen dogmaları sorgulamış ve gerçek olmadıklarına karar vermiş.
    Zaten hangimize sünnet olmak istiyor musun diye sordular zaten sorsalar hepimiz hayır derdik. hangi çocuk güle oynaya sünnet oluyor?
    1 ... radikal kemalist
  3. 39.
    (bkz: müslümanım diyorsun da yarak sünnetli o ne olacak)

Bilindiği üzere sünnet eski bir yahudi adetidir. Inanmayan açıp tevratı okuyabilir.
    2 -1 ... tasaklara ufleyen adam
  4. 38.
    Sünneti sadece dini inancı olanların yaptırdığını sanan mal beyanı. Ayrıca sünnet ileri derecede sağlıksızdır ve doktorlar tarafında önerilmemektedir.
    1 ... fikirleraslakursungecirmez
  5. 37.
    oldukça üzen önerme.
    insanları yaraklarına göre değerlendirmek pek mantıklı değil zira. evet - zira.
    -2 ... a c nucleary
  6. 36.
    hayırdır beğendin mi sünnetli olunca.
    1 ... syme
  7. 35.
    ateistim diye geçinip ailelerinin vücutlarına dair kararına bile söz geçiremediklerini gösteren komik durum.
    3 -2 ... ayetler var ayetler
  8. 34.
    sünnet islamda yoktur. ateisler de sunnet olur inananlar da. bu bir gelenektir ve zararli bir gelenektir.
    2 -2 ... r asit
  9. 33.
    Ateyizlere yöneltilen bir soru. Hahahahaha.

ateistim diyorsun da yarak sünnetli o ne olacak
    4 -3 ... being a dwarf
  10. 32.
    Bana mi sordular amk keselim mi diye? Beyinler komple alt kafada oldugu icin boyle sorular normal tabi.
    8 -4 ... surekli silinen adam
kapat