bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    hayırdır sana giren çıkan mı var cevabıyla geçiştirilir.
    26 -9 ... soncahilbukucu
  2. 2.
    Açıp bakmış herhalde.
    22 -2 ... alkolik oldum
  3. 3.
    küçük yaşta, çocukların iradesi dışında vücudunda kalıcı değişiklikler yaparsanız olacağı budur.

edit: imanı kesik çükle ölçen yobaz beyanı.
    22 -4 ... jackcarver123
  4. 4.
    çocuğun izni olmadan, çocuğun bedeninden parça eksilten, sonra da utanmadan o sünnetli çük ne olacak diyen, atalarının yolundan giden pişkin müslüman sözü.
    18 -5 ... sisli bir gece
  5. 5.
    bakın bu sözü bana biri bizzat söylerse apışıp kalırım çünkü babam ateisttir, annemse saf kendi halinde neye inandığı belli olmayan bir kadındır. hani şöyle diyeyim, ramazan aylarında kafasına eserse oruç tutar, bazen allaha dua eder, mevlitlere katılır, benim sünnetimden sonra mevlit okuttu ve bazen de ben inanmıyorum der, bazense bir yaratıcı var ama dinler saçma der, öyle işte. neyse işte ben böyle ebeveynlere sahip olmama rağmen sünnetliyim. sözün bittiği yer hakkaten.
    12 -3 ... olsem ne iyi olurdu
  6. 6.
    inananlar her şeyi layıkıyla yapıyor da sanki...
    ... texthelper
  7. 7.
    Sünnet olayının yahudilerden geldiğini bilmeyen şakirt lafı. O zaman sende yahudi oluyorsun yapraaaammm, o ne olacak?
    11 -3 ... dinsiz kitapsiz kafir
  8. 8.
    düşük zekalı kişi sorusu. hangi müslüman anne baba çocuğunu sünnet ettirirken onun fikrini soruyor ki?
    ayrıca ne olmuş yani bir ateistin pipisinin ucu kesik olunca ne oluyor ateistliğinden bir şey mi eksiliyor?
    6 -1 ... radikal kemalist
  9. 9.
    Sanırım sünnet tercih edilemez ama ateizm tümüyle tercih meselesi.
    1 -1 ... xyclonb
  10. 10.
    müslüman degilim ve eger simdi sorsalardı yine yaptırırdım, sağlık açısından gerekli görüyorum kişinin kendi iradesine bırakılmalı.
    1 ... tuslu
kapat