1. 1.
  Cevabını tarihin birkaç kez verdiği sorudur.

  Cevap: vahşet ve işkence dolu katliamlar.

  Ateist yamyamlar bir yerde gücü ele geçirdiklerinde kendileri gibi düşünmeyen her kesimi öldürerek yok etmeye davranmışlardır. Hiçbir insani duygu ve vicdan taşımayan bu barbarlar birbirlerini bile ihanetçi sayarak öldürmeye bahane arayan vahşilerdir.

  Ateist Stalin dönemi katliamlarına bakın.

  Pol pot yazın da google sonuçlarına bakın.

  Çin'de, latin amerika ülkelerinde, kuzey kore'de ateistlerin kendileri gibi düşünmeyenlere yaptıklarını okuyun.

  Ateizm dininde ateizme inanmamanın cezası vahşet, işkence ve ölümdür.

  (Bi de şamanist ateist karışımı dürrükler var ki pire kadar götleri olmadığı halde sağa sola kafa tutar, kuyruğuna değneği yiyince ise yaralı itler gibi mızılayarak ulurlar.)
  10 -12 ... sinirbaz
 2. 2.
  --spoiler--
  hiçbir insani duygu ve vicdan taşımayan
  --spoiler--

  insani duyguların ve vicdanın kaynağının din olduğunu sanan, 3500 tanrının 3499 una şirk koşan yobaz söylemi.
  15 -7 ... dodiyez1
 3. 3.
  Yalandan darbe yapıp kendi yandaşlarını bile göz boyamak için "şehit" etmezler en azından.

  Bok yolu niyazi.
  11 -5 ... clairuthenda
 4. 4.
  ideoloji adına işlenen katliamları ateizme indirgemek güzelmiş.
  10 -1 ... oylesine yazan yazar
 5. 5.
  etnik döküntülere bak hele ?

  olum safkan türkler haricinde herkes köle olacak

  sadece safkan türklerin yönetimi altında

  nsayonal sosyalizm kurcağız

  etnik döküntüleri de s*ktir edeceğiz.

  öldürmekle uğraşamayız

  bulaşık kanları bize sıçrarda

  ariyetimize leke sürülür.

  alayını s*ktir edeceğiz.
  3 -4 ... timur cengiz hulagu
 6. 6.
  Stalin'in çocukları geldi, saçma sapan cümlelerle vahşi inançlarını savundu, gitti.

  Gerçekler değişti mi? Hayır.

  Ateizm ölüm ve barbarlıktır. Marjinal bir konumda bu tabii ki açığa çıkma imkanı bulmaz. Ama iktidar ve güç elde edilirse istisnasız, istisnasız, tarih boyu görüldü ki istisnasız ölüm makinelerine dönüşmüşlerdir. insanlık tarihinde ateistlerin katliamları kadar kanlı, korkunç, toplu, büyük katliam yoktur. Bu kadar basit.
  1 -8 ... sinirbaz
 7. 7.
  ateistler ateizm adına insan öldürmez çünkü ateizm din veya inanç değildir. islamcılar ise kitaplarına bakıp allah için insan öldürüyor. bu insanları buna teşvik eden şey ise din. ayrıca komünistler devrim yapmış, ikinci dünya savaşı gibi savaşa girmiş, bir çok iç isyanla uğraşmış insanlar. gidip bedir gibi bir savaştan bahsetmiyoruz yani ki muhammed in savaşmasıyla stalinin savaşması aynı mantık değildir. stalin çünkü ateizmin bir peygamberi, ateistlerin rehber alacağı, ya da stalin öldürdüyse bu kesinlikle dini bir hükümdür biz de öldürmeliyiz diyeceği bir isim değildir.
  bu insanların davası komünizmdi. ateizm siz komünist olmak zorundasınız diye bir fikir de içermez. yani senin kapitalist olman, faşist olman da bir komünist için ölmen için yeterli bir nedendi. hitler için de farklı bir durum sözkonusuydu. burada nazi birinin ateist olması, kapitalist birinin ateist olmasının hiçbir farkı bir komünist açısından yoktur çünkü esas mesele ateizm meselesi değildir.
  biz islamda birinin sinirlenip insanı öldürmesini islam içindeki bir sorun olarak görüp islamda biri öfkelenirse insan öldürür demiyoruz ki, islam adına yapılan ve o uğurda dökülen, sonucunda totaliter bir rejimi öngören, karşıtını yok etmek için her türlü çabaya girişen ışid tarzı bir din olduğu için diyoruz. yani bu insanların şiddetini dayandırdığı nokta din iken, diğer insanların şiddetini dayandırdığı nokta ya da fanatizme giden noktası ateizm değildir.
  ayrıca devletin kendi iç dinamiğinde devrim her daim kanlı olur çünkü bu bir sınıf geçişidir. burjuva devriminde de kan dökülmüştür, komünist devrim de kan dökülmüştür. ancak bu kanlar hep belli bir ideolojik arka planda dökülmüştür ve bunun ateizmle ilgisi yoktur.
  6 -3 ... crux ansata
 8. 8.
  geri zekalılara..

  stalin dönemini bile okumamış eşekler,yazın cevap verelim.

  pol-pot ve kzıl kmerler .. yazdık yine yazarız . ilkel sosyalizm olan bu yapı feodal bir klana dönüşmüştür . ideolojisi bilimsel sosyalizm yani marksizm değildir.

  (kuzey ) sosyalist kore .. eniştesini jambon baldızını pirzola yapmıştı kim yoldaş. eee eşeklere böyle haber lazım. beyin olmayınca maalesef böyle.

  sosyalist kore'de her bir çocuk müzik ve tiyatro,san'atla ilgilenirken abd'de çocuklar (6-12 yaş) silah bellerinde blok köşelerinde torbacılara korumalık yapıyorlar.

  eşeklere bilgi; stalin döneminde mesela 1930'larda sovyetlerde açlık katliam var diyenlere bir tavsiyem var basit.

  abd yapımı ''damnation '' dizisi var ,izleyin.

  abd polisinin,pinkerton'un ve sermayenin paralı askerlerinin bırakın işçileri yoksul halkı orta halli çiftçileri ve hayvan üreticilerini bile nasıl öldürdüklerini ve topraklarını zoralım yaptıklarını görün.

  cahillik böyle bir şey koy önüne samanı yemlensin.
  ateizm ve sosyalizm umuttur. (ateist değilim)
  5 -2 ... baris hemen simdi
 9. 9.
  önemli bir hususu atlamayalım, yukarıda yazılı tüm katliamlar eğer gerçekten söylendikleri gibi gerçekleştiyse ateizm yüzünden yapılmadılar. yapan kişilerin kendi ideolojileri ya da kendi ideolojilerini yanlış yorumlamaları sonucunda yapıldılar. ateizm bir ideoloji değildir. ideolojileri sonucunda ülkelerindeki mevcut yönetimi değiştirmiş olan kişiler yeni rejimi korumak için bu tarz öldürmelere başvurmuştur ama bunun ateizmle uzaktan yakından alakası yoktur.
  -1 ... noxeca
 10. 10.
  lenin, stalin ve fare suratlı mao ne yaptıysa onu ya katliam ya sürgün.
  1 ... seruven44