1. 1.
  ciddiye alıp şöyle bir değerlendirme yaparsak ateistlerin çoğunun kazandığı para bir müslümanın üzerinden kazanılıyor olasılığı çok yüksektir. örnek verirsek ateist bir memurun aldığı paranın içinde müslümanların da vergisi var. sonuçta memura verilen para vergi. o zaman şöyle yapalım ateistler ateistlerle ticaret yapsın, kendi içlerinde bir vergi sistemi kursunlar. kazandıkları parayı da kendi aralarında ne yaparlarsa yapsınlar. açlıktan ölürsünüz lan. salaklar.
  1 -1 ... isiklarla oynamayin
 2. 2.
  türkiyeye adil bir hükümet gelirse, yapması gereken hadisedir... ateistler inanmadığı caminin imamına neden para veriyor lan ! bu nasıl bir iştir !
  ... search for the lost entry
 3. 3.
  (bkz: ateistlere vergilerinin geri ödenmesi)
  ... search for the lost entry
 4. 4.
  (bkz: Ay olabilir mi öyle bişey lütfen olsun çünkü)
  ... lannoldu
 5. 5.
  Tabi ki hizmet için toplanan vergilerin dine harcanması bir ateist için haksızlıktır bence. Diyanetin devletten ayrılması ve vakıf sistemine dönüştürülmesi belki buna engel olabilir. Sonuçta 4 milyar 604 milyon lira bütçesi var 11 bakanlıktan fazla bütçesi var bunun bir ateiste faydası nedir?
  ... beati pacifici
 6. 6.
  Öyle bir durum olsa memlemet ateistten geçilmez amk.
  2 ... nick surnick
 7. 7.
  ateistlerin tüm vergileri verilsin sonra ateistler açlıktan ölsün. tam bir salak zırva. o zaman ateistler müslümanların verdiği vergilerle yapılan yol, köprü, ev, devlet dairesi, sağlık hizmetleri vs. kullanmayacak demektir bu. devletten aldığı maaş ateist havuzundan gelecek vergilerle karşılansın bari. şu olabilir bak ateistleri bir şehre toplayıp özerklik verelim kendilerini bitirsinler. hepsi müslümanım ben yeaa diye namaz kıldığı fotoğrafı göstermezse şerefsizim.
  -1 ... isiklarla oynamayin