1. 1.
  bir zaman müslümanın bir zaman hristiyanın bir zaman yahudinin önde gittiği sürekli değişen evren içindeki dünyada değişmeyen bir kaç istisndan biri de hiç bir dönemde ateist kesim ağırlıklı toplumların refah seviyesidir.ayrıca bu ülkelerdeki suç oranlarına da bakarsanız din toplumlarının çok gerisindedir. kotalı zekalarla ateizm üzerine konuşulmamalıdır.
  8 -4 ... surudenayrilanidealistabiyekzu
 2. 2.
  çok yalan bir gercektir.
  1 -3 ... dilbeste
 3. 3.
  çok yalan bir gerçek diye saçmalayan , mistikliği kendine misyon edinmiş kotalı zekalı insanların , google'dan ters bir örnek arayışına giriştiği ve örnek arama aşamasında olduğundan aksi bir kanıt sunamadığı gerçektir ...
  1 -1 ... surudenayrilanidealistabiyekzu
 4. 4.
  (bkz: 2-2 diye timsah yürüyüşü yapan theist)
  1 ... surudenayrilanidealistabiyekzu
 5. 5.
  (bkz: yazar bu cümlesinden sonra fötörojeni icat etti)*
  1 -1 ... sidarta
 6. 6.
  ispatı yapılmadan inanılmayacak gerçekliktir. bu sebeple bir gerçeklik değildir, çünkü tarihin hiç bir döneminde böyle bir durum olmamıştır.
  -1 ... anti illumination
 7. 7.
  kurtuluş islamda sloganına takılan insanların dogmalarla kısır döngüden çıkamayacağını yüzüne vuran bir gerçektir. türkiye'de hangi ateiste sorsanız kurtuluş'un istanbul veya ankara'nın bir semti olduğunu söyler.
  1 -1 ... surudenayrilanidealistabiyekzu
 8. 8.
  ateist değil, satanisttir. amaçları ise, insanların ateist olmasıdır. seküler bir düzen oluşturmaktır.
  rockafeller, rothschild, morgan vs.
  -1 ... kasva
 9. 9.
  hangi veriyle ulaşıldığı merak edilen "gerçek".
  ... murattemur
 10. 10.
  hangi ateist toplumun önde olduğu merak edilen iddiadır. ateist bir toplum mu var dünyada. her ülkenin her milletin bir dini, din olmasa da bir inancı var. ateist toplum dediğiniz bu ülkelerde bir azınlık.
  -1 ... tuckleberry