bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    işte bunlar hep malum kişinin icraatlarının sonucu. milleti dinden de müslümanlardan da bezdirdiler. eskiden bir ortama girdiğimiz zaman sakalımız var diye bize saygı gösterirlerdi, şimdilerde bir ortamda "oğlum senin yaşın kadar okul okumuşum, bak saçım sakalım ağarmış" dediğim zaman "sakalını sikeyim, siz dinciler hepten manyaksınız" yanıtı alıyorum. ah be reis ne hale getirdin memleketi.
    13 -7 ... gok kubbeye kadar yolu var
  2. 2.
    insanlar araştırıp okuyup öğrendikçe daha da artacak.
    12 -10 ... butterfly girl
  3. 3.
    valla bilmiyorum. ben açılan başlıklara baktığım zaman hangisinde dine sövmek varsa beğeniliyor, hangisi dini savunuyorsa ona saldırmaya başlıyorlar.
    4 -4 ... gok kubbeye kadar yolu var
  4. 4.
    müslüman popülasyonun can sıkmasından kaynaklıdır.
    6 -2 ... causless
  5. 5.
    Şiddetli bir deprem olana kadardır o popülasyon.
    5 -3 ... zorlayanbizon
  6. 6.
    Bilgi ulaşımının kolaylaşmasının getirdiği güzelliktir. siyasetçilerden kaynaklı değildir. o siyasetçiden önce sakallı ve cubbeli kişiler yaşasın şeriat diye bağrabiliyor muydu. o siyasetçi tam tersini yaptı.dinciliği arttırdı. ve lanet olsun ki din üzerinden insanları yönetiyor. diğer tüm siyasetçilerin yaptığı gibi. din karşıtı siyasetçi mi olur. din olmasa siyasetçiler tutunamazdı. özellikle bu lanet ortadoğu da.
    1 -2 ... tapmadiyentanri
  7. 7.
    inanan topluluğun zamanla bozulması öteki inanç topluluklarının nüfusunda artışa sebep olan büyük etkendir, bireyleri teşvik etmek işe yaramaz toplum olarak kalıcı çözüm isteniyorsa dini en doğru olan detaylarıyla birlikte öğretmek tercihi bireyin Özgür iradesine bırakmaktır.
    1 ... yazar cizer06
  8. 8.
    insanlarla dinleri aynı çatı altına alıp ona göre dinleri yorumlayan mnakodumun veledleri yüzünden artmakta.
    1 -1 ... herteldenyazar
  9. 9.
    bu yıl yapılan bir araştırmada
    %86 inançlı, %6 deist, %4 ateist çıkmıştı. bu durumda memleketteki ateist popülasyonu 3.2 milyondur...

edit; nüfusu 80 milyon olarak alsak daha uygun olacaktır.
    ... mavraci
  10. 10.
    Dindar kesim yüzünden dir camide tacize, tecavüze uğrayan çocukların haberlerini her gün görüyoruz tarikatlar ve örgütlere hiç girmeyeceğim.1
    ... kafir panda