1. 1.
    Bana öldüreceğim kişilerin hesabını soracak inandığım bir tanrı olmadığı için neden olmasın? Rahatsın yani. Hapse girerim en fazla. Evet.

Edit: herkes derken çok fazla insan anlamında anlayın. Evet.
    -1 ... hepinizi sevmiyorum
  2. 2.
    ateizmi anlayamamış kişilerin hayal ürünüdür.
    atesitlerin yoğun olduğu ilkelerde suç oranları inanılmaz düşüktür.
    2 -1 ... keshberfo
  3. 3.
    Suç oranı düşük olabilir lâkin ben yapmak istiyorum ve belki toplu katliam yapıp başka ülkeye kaçıp hapis cezasından kurtulma şansım bile var.
    ... hepinizi sevmiyorum
  4. 4.
    adam tanrıyı öldürmüş, hala öldürme peşinde. bir kanaat et lan, bir sakin ol!
    ... l or d
  5. 5.
    Bir kişiyi sağ bırak yoksa çok sıkıcı olur.
    -1 ... karanligin ruhunda bir gece
  6. 6.
    ateist olmak ( gerçek anlamda ) öyle düşünüldüğü kadar kolay değildir...bu sebeple atistler, kolay kolay bir insanın canını acıtmazlar. bu dünyada her şeyin bir dengesi olduğuna inanırlar ve öteki dünya gibi bir inanca sahip olmadıkları için bu dünyada "iyi" olmaya çalışırlar.
    -1 ... keshberfo
  7. 7.
    Ben ateistim iyi de olurum kötü de bu kendi seçimimdir. iyilikte yapsam bunun ödülünü verecek bir tanrım yok kötülükte yapsam hesap soracak bir tanrım yok. istediğimi yaparım. Gider birisine tecavüz ederim veya öldürürüm. Sonuçta dediğim gibi en fazla hakim hesap sorar + olarak kötülük yapıp kaçıp başka ülkede yaşama olasılığım bile var.
    ... hepinizi sevmiyorum
  8. 8.
    bu müslümanların işi ama? Hatlar mı karıştı?
    2 -2 ... mor kadife
  9. 9.
    Yanlis yoldasin musluman olup herkesi oldurmek icin saga don.
    -1 ... pressthekeysmakethisgirlfirst
  10. 10.
    inançsız insanlar mantığıyla düşünür içinde tutmaz fikirlerini dışa vurur , oldukça özgür yaşar lakin inançlı insan ihtiyaçlarını rahat dışa vuramayabilir şiddete eğilimli olabilir en basitinden cinsellik .
    1 -1 ... thomson