1. 1.
  ahlak değilde empati diyebiliriz toplum olmak istiyorsak empati kurmamız gerekir bu da kuralları getirir.kurallar da devlet olursa işe yarar. neyse senin aklın var dimi. yolun ortasında kadın domaltıp s*keceksin aynısını başka biri yapsa miden bulanır. sonuç kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yapmıyacaksın. eyer yaparım diyorsan bu anarşiye girer herkesden ve devletten bağımsız yaşamaktır.bu şekil yapacaksan dağın birine yerleş yemeğini kendin üret. suyunu dereden getir falan vb.sonuç olarak kurallar herkesi kapsar devlet olarak düzgün ve medeni yaşamak istiyorsak kurallara uyacağız.unutmayın birlikten kuvvet doğar müslüman da bilimle uraşsın ateistte. müslümanların bu kopnuda biraz geri olmasının sebebi herşey kuranda var mantığı.
  2 ... bu nick bi harika dostum
 2. 2.
  alkol içer kaza yapar,
  allaha inanmaz tecavüz eder.
  ahiret korkusu yoktur insan öldürür, ateist insanlar ahlaktan bahsetmesin bi zahmet. allaha ,nanmadıkları ıcın herşeyi yaparlar.
  5 -16 ... o rus bu rus
 3. 3.
  Lan nasil salaksiniz amk siz.

  Ahlak: yazisiz yasayis kurallar butunu.
  3 -2 ... ruut altmis alti
 4. 4.
  Ateistler için yaşam, bu dünyadadır. Öbür dünya yoktur. Müslüman geçinenler gibi 11 ay her pisliği yapıp, ramazan ayında allah' a sevimlilik yapmazlar.
  Bu verebileceğim en basit cevap.

  Diğeri de şu, inançlı insanlar başkalarını nasıl bu kadar keskin yargılayabilir? Yaradan varken bu iş sana mı düştü, diyesi geliyor insanın.

  Ameller niyetlere göredir diye bas bas bağırıyor islam. Kişinin aklından geçeni okuyan bir mutantsanız sorun yok. Ama değilseniz ohooohooo... sırat köprüsünden geçerken moonwalk yaparsınız artık.
  7 -1 ... bavyera belediyesi
 5. 5.
  adnan şenses demiş miydim?
  ... artificialhuman
 6. 6.
  Hacı hoca olarak gezinip her türlü pisligi yapan kisilerden belkide daha ahlaklidir. inanc durumu ahlakla alakali degildir arkadaslar. Sayet oyle olsaydi cogu supersonic müslüman ahlak yoksunu sapık olmazdı. Calip cirpmazdi vs vs.
  1 -1 ... retrosoul
 7. 7.
  Dar görüşlü bakış açınızı .... önce saygı diye boşuna yırtınıyoruz.
  1 -1 ... masfiro
 8. 8.
  ahlak dediğimiz şey bacak arasında değil kafamızda bitiyor evet evet kesinlikle kafamızda. biz kendimizi istediğimize siktirtebilir istediğimizle yatıp kalkabiliriz. fakat onu düşününce sapık oluyorsun. çünkü ahlak kafada bitiyor. gördünüzmü biz ateistller çok entellektüeliz çok anlayışlıyız. yobazlar ise ancak eşini kıskanıp ona kol kanat gersin.
  -3 ... rebel12
 9. 9.
  Ahlaktan bahseden müslümanlarıda çok gördük, eli belinde kerhanede denk geldi.
  ... theecroow
 10. 10.
  Ben Allah'a inanırım ama nedense tanıdığım tüm ateistler dindarlardan daha ahlaklı ve vicdanlı.
  3 ... dicle emel