bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Çok var bunlardan azizim. Biraz önce bir tanesini ciddi şekilde darbettim. Umarım şikayetçi olmaz, olursa fetöcü der çıkarım işin içinden.

  Bu dingilleri anlamıyorum.insanda biraz gurur olur. Ramazan bayramında tatlı yemek bunlarda, kurbanda kavurma, muharremde aşure , hatta cuma çıkışında dağıtılan tavuk pilav ayranın büyük bölümünü bu ibişlerin yediğine dair tüik araştırması yayınlananı çok olmadı. En garibi de, islama müslümanlara o kadar laf edip müslümanlardan medet ummaları tam olarak şerefsizlik değil de nedir azizim.

  Tamam müslümanları geçtim, isa as. In doğum günü olan yılbaşı gecesini bile kutlayan bu godoşların taksim'de turist kız fortlayan abazalardan ne farkı var.

  Yine sinirlendim şimdi. Bakın ibişler, nasılsanız öyle yaşayın. ikiyüzlülüğün, godoşluğun,kahpeliğin lüzumu yok. Sonra bana bik bik ötüp dürüstlükten bahsetmeyin. Kalbinizi kırar yabgu'ya diz çöktürürüm, herkes ne mal olduğunuzu görür.

  freeze you later
  1 -2 ... absolute zero
 2. 2.
  Cehennemde yerini harlayan dürzüdür. Adam gitsin para kazansın evine malzeme alsın karısı, annesi bu aşureyi pişirsin. Sevaptır diye dağıtsın. Sonra bu dürzü utanmadan yesin. Ulan biraz kalıbınızın adamı olun ben ateistim o tatlıyı yemem, ben sizin aptal olduğunuzu düşünüyorum deyin.
  -1 ... id est