1. 1.
    Siktirsin gitsin.
    2 -1 ... ifeelsobad
  2. 2.
    birgün herkes yaratıcıyla tanışacak, o gün senin O'nunla aran nasılsa öyle karşılanacaksın.
    1 ... mekansahibinedim
  3. 3.
    Kurtulduğuna sevinmelisin.
    Eş ya da sevgili seçimini dini dayatmalara göre yapan, sorgulamaktan aciz ve önyargılı birine zamanını harcamayacaksın.
    Gerçekten seven insan, karakterine, anlaşabilmeye , karşılıklı sevgi ve saygıya önem verirdi.
    1 -1 ... b o k
  4. 4.
    Kardeşim yalnız değilsin merak etme. Emin ol senin, benim gibi inancı farklı olan çoğu arkadaşımız bu sebeplerden dolayı ayrılıklar yaşamıştır.

Bu sebeple senden ayrılan birini sakına kafaya takma, s*ktir et gitsin.
    1 ... kafam hafif dumanli
  5. 5.
    Kadın ya da erkek birlikte bir yola çıkmaya karar veriyorsa En başında onu olduğu gibi kabul etmeli ve Değiştirmeye çalışmamalı.
    Dini,inancı,kişiliği her şeyi belli, açık ve net olan birine zaman kaybettirmeye çalışmak ve oynamak akıl karı değil.Çok saygısızca.
    Bu da bir haktır, vebaldir.
    Hiç bir insan böyle bir şeyi haketmez.acı ama gerçek Hayat devam ediyor, üzülmeyin kaybedenler utansın.
    2 ... 01 myeflin
  6. 6.
    evvela, müslüman gayri müslim ile evlenebilir.
    ateist gayri müslim değildir.
    çünkü gayri müslim kelimesi hristiyan ve yahudiler için kullanılır.
    ateist kendisini gayri müslim olarak tanımlamak isterse aynı zamanda gayri yahudi gayri hristiyan ibarelerini de eklemesi lazımdır.
    ateist gayri monoteist dir.

ateist aşkını sevgisini inancının önüne geçirebilir, kalbinde bir sürü sevginin tapınışın, inancın birbiri ile çatışmasını normal karşılayabilir, bundan rahatsız olmaz.
    ama bir mümin öyle değildir. kalbinde tek tanrısının yanına hiç bir şeyi koymaz.

neyse her ikiniz içinde hayırlısı olmuş.
    ... alyans takayim sana
  7. 7.
    ateist bir arkadaş bir ateistle daha mutlu olur kanımca.
    -1 ... kan bankasi soyan sivrisinek
  8. 8.
    Din olgusu kişinin kendisini bağladığı için karşısındaki kişinin bunu değerlendirmeye hakkının olmadığını düşünüyorum.

Herkes sınırını bildikten sonra inanışın iki kişi arasında önemi yoktur.
    -1 ... yapacakbiseyyok
  9. 9.
    özet geçiyorum, cenabet gezdiği için terk edilmiş. ve bir ateist olarak söylüyorum ki hak etmişsin.
    ... ebu fesat
  10. 10.
    terk eden taraf %90 ihtimal müslümandır.
    hıristiyanlar zira bu konuya pek takılmaz.
    ama müslümanlar ve yahudiler "benim için fark etmez" deseler de içten içe bu durumu hazmedemezler. dolayısıyla içlerinde hep bir umut vardır değişirsiniz diye.
    ... avant garde