bugün

müslüman olduğu için kendini cennetlik görüp sabah akşam burada yanacaksınız diyen dingillerin zorunda giden övünçtür.
sen müslüman olduğun için utanıyor olabilirsin ancak ben taşıdığım fikirden gayet de övünç duyuyorum.
zaten normal insan da taşıdığı fikirden tiksinmez. bir ırkçı nasıl kendi ait olduğu ırktan dolayı övünç duyuyorsa, dinci nasıl dinden dolayı övünç duyuyorsa ben de duyarım.
bugün futbol takımı tuttuğu için bile fanatizmin dibine vuranların olduğu bu ülkede ateistlerin fikirleriyle övünmesini tuhaf bulmak saçmadır.
kara cahil insandır.
Ergenlikte görünen bir rahatsızlıktır. Büyüyünce utanır. Evet.
Eskiden bir ateist gördükmü ilgi odağı olurdu şimdi ise gani gani var tabii ilgide kalmadı.
Övünülecek bir şey değildir. Ben de ateistim mesela ama gerekmedikçe bunu söylemem. Hatta sadece en yakınlarım bilir. Ortada sürekli "ben ateistim, ben ateistim" diye gezinenlerle gerçekten ateist olanları bir tutmayın.
ateist olarak övünmek ateizmden kaynaklı bir durum değildir. aptal inançlarıyla bir sikim bulmuş gibi herkese kafir değip ortalığa saldıran ve kanıt diye şu domatise bak ne mükemmel allah yaptı diyen sığır sürüsüyle karşılaştığında verilen tepkidir.
toplumsal tepkiler fikirlerden bağımsızdır. sen bir adama her türlü şeyi söylersen, kutsalının üstünde seni bağırttığında havlamayacaksın.

aksi halde burada fikirler değil, kinler, öfkeler kapışır.
Ateistim ama bu kişilerden biri değilim.Böyle insanlar sadece cool gözükmek için ateist olan kişiler.Bunlar yüzünden dinsizliğimden soğudum.Gerçek ateizm bu değil.
Allah ile övünen müslümandan farksızdır, varlığı ya da yokluğu meçhul olan para ile zengin ya da fakir olunacağı belirlenemez.
beyinlere zincir vuran dogmalara karşı gelerek berrak bir zihne sahip olan insandır.
genelde sosyal medyada bunu sürekli dile getirip ilgi çekme amacı güden birisiyse o ağır bir ergendir, yoksa kimin neye inanıp neye inanmadığı kimsenin sikinde değildir.
herkes gibi o da doğru bulduğu düşüncesinden övünen insandır. neresi garip? hayır zaten bu insanlar bu kadar abartılmasaydı belki onlar da bu kadar övünmezdi. yanlış mıyım?
Ayağı taşa takılana kadar övünen insandır.
inanmamanın yarattıgı boşlukta kayboldugunun farkına varmayan özenti insandır.
inanmadığı bir dine inananlara kafir demekle övünen ateistir!
kimseyi ilgilendirmeyen insan.*
allaha söverek komiklik yapan arkadaşlarının modasına uyuyordur, zira bu devirde moda bu,
youtube da uğur akkafa sohbetlerini dinlemelerini tavsiye ederim bu kardeşlerime.
ben müslümanım, hristiyanım, yahudiyim diye gezen insanlardan bir farkı yoktur. inanç özgürlüğü diye bir şey vardır. her insan kendince doğru olduğunu düşündüğü şeyden övünebilir, savunabilir.
Bıçağı dayayınca Allah yerine şahin k ya da inanır insan mesela.
varsa facebook gibi bir şeyi orda dini inanç: ateizm<3 yazan insanlardır. gayette iticidir. hatta kendine müslümanlardan bile.
müslüman olmakla övünen insandan bir farkı yoktur. insan insandır, ama kürt hayvandır. (bkz: wölf)
kibir en sevdiğim günahtır sözünün açık bir şekilde tasavvur etmesidir.
ateistlerin genelde aydın olmasından kendine pay çıkartmaya çalışan cahil insandır. seviyesini belli eder zaten böyle yaparak.
neye inanıp inanmadığının bizi ilgilendirmediği, ama iş benim inancım seninkine 5 basar safsatalarına gelince, bi siktir git çay koy denilesi insandır.
haklı olabilitesi olan insandır.
hayatta her zaman muhalefet,farklı ve aykırı olmayı meziyet zanneden yaratıgın kendini de aşarak yaradanı es gecebilmesi ve kendini kainatta tek gormesi