1. 1.
  inanın bunu anlamakta da anlatmakta da zorlanmıştım ama inanç bir feedback mekanizmasıdır.yani inanın yahut inanmayın herhalükarda bunun bazı dönütleri olacaktır ve bu kesinlikle bilinemez zaten ortada bir kesinlik olsaydı adı inanç olmazdı tekrardan iyi günler.
  ... prudens
 2. 2.
  ateist olma modası diye saçma sapan moronca bir tabir olamaz. olsa olsa ateist uyanış diyebilirsiniz bu duruma. biz belli bir yaşa gelmiş, karakteri oturmuş insanlarız. din ve tanrı fikri bizlere zerre kadar mantıklı ve akıllıca gelmediği için ateistiz. çoğu ateist, dinleri, inançları tam anlamıyla araştırmadan da ateist olmaz zaten. lütfen gerçek ateistleri, lisede anne babasına kızıp "ben ateist oldum!" diyen ergenlerle karıştırmayın.
  3 -7 ... sandro botticelli
 3. 3.
  bence ateist olma modası yanlış cümle. ateist yapma modası olacaktı. insanları dinden imandan çıkarma modası da olabilirdi.
  ... nako relyos
 4. 4.
  bir insan inanıyosa inanıyodur inanmıyosa inanmıyodur. siyasetçi değiliz ya sonradan cumaya gidelim. ayrıca moda oldu diyelim ben ateistim diyerek kime hava basıcak olsa olsa dışlanır ve bu açıklamayı yaparken bunu göze alarak bu açıklamayı yapar. kaldı ki açıklama yaptığım insanlardan herhangi bir dışlanma görmedim herkese de bu konuyu söylemedim. dışlanma korkusundan değil açıkladığım kişi bunu duyduktan sonra ''bana ne'' diyebilir haklıdır da.
  1 -1 ... sivasli bey
 5. 5.
  Öğrencilere yüksek dozda verilen din eğitiminden kaynaklandığını düşündüğüm bir olaydır. Ters tepiyor olabilir, öğrendikçe isteyerek çıkıyor olabilirler. Bunlar hep mümkün.
  1 -1 ... sekilverilmiskurabiye
 6. 6.
  çok sıkma canını, zamanında moda müslüman olmaktı; geçti o günler.

  allah'ın modası geçer yarın başka tanrıya tapınırsınız çok germe kendini.
  1 -1 ... syme