bugün

Yuce yaradanin bize verdigi kutsal dine inanmayan kimse insan Olamaz.
Anca ateist olur o. Cehennemde justin bieber ile ayni yerde yanar o.
bir başka "müslüman olmayan herkes ateisttir." mantığına dayanan görüştür.
recm eden, kendi dininden olmayanlara tecavüz eden, 9 yaşında kızlarla cinsel ilişkiye giren, ölülerle ilişkiye giren, kadınlara her türlü şiddeti uygulayan müslümanların insan sayıldığı yerde ben zaten insan olmam denerek göt edilebilitesi olan mal beyanı.
gayette insan olur. kendi seçimidir. bize eleştirmek düşmez. anca belki nasihat etmek düşer. onun dışında dinimiz hoşgörü dinidir. vatan haini olmadığı sürece sorun yoktur.
bir yahudi veya tersini ateist derse anlaşılabilecek durumdur. ancak müslümana yakışmayacak tavırdır.
Önce feyk müslümanları bitirelim de ateistlere sonra bakarız.
o değil de biri çıkıp demiyor ki kutsal dine inanmayan niye ateist oluyormuş. belki deist olacak ya da budist belki de agnostik. pastafaryan da olabilir. illa ateist mi olunuyormuş dine inanmayınca. beyin gelişimi şart.
Ya bıktım ben sözlük bu meselelerden. Şöyle bir şiir okuyan olsa da dinlesek, hoş söz eden olsa da okusak. iki dakika sözlüğe girdim sanki herkesi ateist öpmüş gibi bu ne anlamadım yaa.
Yobazlar icin koru korune musluman olmayan herkes ateisttir yani insan degildir. Cok onemsememek lazim. He deyip gecmeli.
(bkz: bezelye)