1. 1.
    bu başlık altında müslümanları doğru yola getireceğime yemin ediyorum.

din zenginlerin fakirler isyan etmesin diye uydurduğu yalanlardır.
    10 -6 ... orantisiz zeka 4
  2. 2.
    (bkz: sözlük formatının kanlar içinde yere yığılması)
    7 ... gaspirali
  3. 3.
    bu başlıkta formatı kaldırdım. soru sormak cevap vermek serbest rahat olun. bir sorum var. tanrı sizce nereden geldi. o doğmadı doğurulmadı da nereden var oldu.
    1 ... orantisiz zeka 4
  4. 4.
    hac olayı nasıl başladı. ticaret yapamayacağız diye müslüman olmayan mekkelilere karşı şak diye hac ayeti iniyor. tanrı rüşvet mi veriyor. müslümanlar bu konuda ne düşünüyor. çocuk tecavüzcüsü hacca gidince ak oluyor. bu ne.
    1 -1 ... orantisiz zeka 4
  5. 5.
    Yalnız hac olayı eski bedevilerden beridir süregelen bir durum.

Dini temeli bir yana, ticaretin merkezi olması açısından önem arz ediyor. Yılın belirli vakitlerinde her yerden gelen satıcılar ve kervan sahipleri burada ürünlerini takas ediyor ve satıyor. Arap yarım adası bizim memleket gibi kervansaray cenneti olmadığından ellerine en mantıklı seçenek olarak bu kalıyor.
    Hatta Habeş kralı buna mani olmak için yemen’de Dev bir kilise yaptırıyor lakin yine de tutmuyor. Sonrası malum.
    1 -1 ... odysseus
  6. 6.
    -tanrı her şeyi yarattıysa tanrıyı kim yarattı
    -allah kaldırmayacağı taş yaratabilir mi, kendini yok edebilir mi
    -isveçte 22 saat oruç tutuyorlar kutuplarda ise 6 ay hehe
    -tanrı merhametliyse ve her şeye gücü yetiyorsa afrika niye aç
    -puta tapmak şirkse hacda niye kabe tavaf ediliyor
    -kurana göre dünya niye düz allah bilmiyor mu yuvarlak olduğunu knk
    -kuranda niye aşk kelimesi yok

Evet, bu sorgulamaları yapabiliyorsanız tebrikler. Yurdum ateisti olmaya hak kazandınız. Bu tür süper zeka ötesi sorgulamalardan başka bir kesit de şu (bkz: kurana göre kuşların koşması)
    2 -4 ... yazar x
  7. 7.
    hac olayı tabii ki ticari bir durum. hac mekkeden medineye kayacak biz müslüman olmayız diyor mekkeliler. sonra şak ayet inince para gelmeye devam edecek sıkıntı yok diye müslüman oluyor.
    1 ... orantisiz zeka 4
  8. 8.
    zeka farkinin orantısızlıgindan ötürü müslumanlarin pek ragbet gostermedigi baslik.
    3 ... gaspirali
  9. 9.
    ayın ikiye bölünmesini paylaşılmış psikozla açıklayabilir miyiz. çünkü sadece onu böldüğünü iddia edenin yanındakiler görmüş. şimdi tayyip erdoğan dün gece ayı böldüm dese türkiyenin yüzde otuzu gördüm der. evet.
    2 -1 ... orantisiz zeka 4
  10. 10.
    islamiyet sokakta gördüğümüz şeyse ateiste 100 points gider.
    1 ... labouffee