1. 1.
    akit gazetesinin fatih'te intihar eden 4 kardeş için yaptığı haber.

--spoiler--
    Fatih'te 4 kardeşin siyanür içerek intihar ettikleri evde evrimci Richard Dawkins'in ateizm propagandası yaptığı "Tanrı Yanılgısı" adlı kitabı bulundu. Tüm dinleri alenen inkar eden skandal kitap halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmesi ve "Mukadesata hakaret" gerekçesiyle Türkiye'de davalık olmuştu.
    --spoiler--

ateist kitap dört kişiyi intihara sürükledi
    https://www.yeniakit.com....11-9ce6a0.jpg-951848.html
    7 -5 ... james earl cash
  2. 2.
    Yok ebesinin Ali Sami.

Gerçekten artık bu yalan haber işlerinin suyu çıktı
    8 ... keyf kahyasi
  3. 3.
    Kitapla olacak iş değil.Hayat koşulları,geçim derdi ne Ocak’lar söndürdü.Umarım dünyada hiçbir insan intihar eşiğine gelmez.Hayat acımasız ama günümüzü de kahrederek geçiremeyiz.Olumlu düşünüp iyiye yönelmek lazım.Söylemesi kolay ama doğrusu budur diye düşünüyorum.
    4 ... kuticim16
  4. 4.
    akit'e bak la, vitrinde duran kitaptan olayı çözmüş.
    yarın tüm cinayet büro akit'e devredilsin.
    11 ... comarlara fisildayan adam
  5. 5.
    ateistlerin insanları nasıl zehirlediği gösteren çarpıcı gerçektir.
    6 -11 ... frank lucas
  6. 6.
    halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmek gerçekten iğrenç birşey.

Hele bunu insanların inançları üzerinden yapmak, dahada iğrenç.

işte biz bu yüzden biz "müşrikleri nerede bulursanız öldürün" diyenlere saygı duymuyoruz,

işte bu yüzden "size tecavüz edene onun tecavüzünün misli ile mukabele edin" diyenlere inanmıyoruz.

işte bu yüzden "allah yolunda hicret edinceye kadar onlardan dost edinmeyin. eğer bundan yüz çevirirlerse onları yakalayıp tutun. ve nerede bulursanız öldürün. onlardan dost ve yardımcı da edinmeyin. " diye birşeyi yaradanın dediğine inanmıyoruz.
    8 ... dinsiz kitapsiz kafir
  7. 7.
    Doğru haberdir.

Bu kitabı, kitapçıda gördüm. nefesimi tutup kendimi boğmaya çalıştığımı fark ettim koşarak uzaklaştım oradan.
    6 -1 ... iyi mi boyle
  8. 7.
    neresi yalan? sonu böyle intihar oluyor işte öyle faydasız şeyler okumanın.
    2 -11 ... masklavi
  9. 8.
    tek isteğim, bu haberi hazırlayan aşağılıkların daha beter çaresizlik içerisinde inim inim inleyip, ölmemeleri için tek çarelerinin tanrı yanılgısı kitabını baştan sona okumalarından geçmesi. Küfürsüz anca bu kadar oldu.
    7 -1 ... kurgusal
  10. 9.
    nazi almanyası ve joseph goebbels propagandalarını andıran haber.

aynı yolda ilerliyorsunuz. hakkımızda hayırlısı.
    5 ... black 7