bugün

ateist kızlardaki basit bir kaşarlık durumudur. evet.
değişik bir durumdur. evet.
insanı hayrete düşürür. evet.
(bkz: namus bacak arasında değildir)
haklısın onlar için dünya eğlence amaçlıdır, hatta vermeyen kıza kötü gözle bakarlar. inşallah bir gün hepsinin sonu gelir, o zaman anlarlar her şeyi.
hay amk salaklari, size sunun garantisini verebilirim; dindar kizlar ateist kizlardan daha kolay veriyor aq. yasaklanan sey degere biner cunku, insan dogasi geregi yasaklari cignemek ister.
Çünkü günaha inanmadıkları için hemen verirler.
herkesin bilmesi gereken gerçektir.
Kendinizi çokça yorup toplumsal analiz kasmaya, incir kabuğunu doldurmayacak değerlendirme çabalarına bence hiç gerek yok. Konuyla ilgili aspirin bilgi şundan ibarettir:
"Amı olanın imanı olmaz." *
Ötesi laf-ı güzaf.
biraz düşünecek olursak ateist kızların inanç sahibi kızlardan daha özgür olması ile alakalıdır. çünkü dini inançlar insanın hayatını doğrudan yada dolaylı yoldan kısıtlıyor. Tabi bu kısıtlamaların inançlara göre mutlaka birer açıklaması vardır ama konumuz o değil.

neticede kişisel hayatında özgür olan insanların, müstehcen olarak algılanan doğal konulara bakış açıları farklı olurken düşünceleri de haliyle marjinal oluyor.

teknik açıdan bilgiye doyduklarını hissetikleri an pratiğe geçmeleri için gerekli olan doğru zamanı kolluyorlar.

tecrübeli oldukları gerçeğine istinaden düşünülen konudur.
sevişmek o öncelikle. '' vermek'' değil.

bak seninle benim aramda neden fark var biliyor musun embesil kardeş. ben istersem, arzu edersem sevişirim. cinselliğin tek başına yaşanan bir şey olmadığını, namusun sadece kadın üzerinden konuşulamıyacak bir şey olmadığını bilirim.

beden benimdir, karar benim. ödenecek bedel varsa o da benim.

sevişirim. sen de oturur milletin hayatını gözetler, iftiara atar, hezeyanlar geçirirsin. fark bu.
alışıla gelmiş bir durumdur. evet.
müslüman kızlar o kadar zor veriyor ki sonra şakirtler buraya gelip " omo bokoro koz kolmodı" diye ağlıyor.
Ateist kızların orospu olması minvalindeki söz.
Bahsi geçen "herkes" mümin mi? Gel bi şey deniycem.

Bir iddia.
Halbuki türbanlı kızların hepsi çok namuslu.
şeyhiyle tam bir günah gecesi yaşayan azgın çarşaflı beyanı.

bu zihniyete vermeyeceği kesin.
kendini dindar diye tanımlayan bir eziğin iftirasıdır.

zaten sevişmeye " vermek" diye tanımlamıyorlar bu birr. ikincisi bakire değillerse bu önüne gelenle beraber olacakları anlamına gelmiyor. üçüncüsü karşıdakinden hoşlanmaları lazım ve zeka onlar için çok önemli.

anlatabilmişimdir umarım.
Bize öyle bir duyum gelmedi.
ya şimdi birbirimizi kandırmayalım..

ortada ateistim diye gezen ergen gerileri için gayet de doğrudur..

yaşa filan da bakmıyor üstelik..

bence ben bu lanet olası pislik giriyi burada sonlandırayım..

sorun şu; kişiliğini oturtamamış birey o kadar çok ki yurdumda..

bu o kadar çok birey kısmındaki o kadar çok kısmına tabii ki de ateist kadınlarımız da girmektedir..

ayrıca vermek de kendilerinin tabirleridir..

of kızım ya ben selam ver dedim, ver! demedim..

samimiyetsiz bir dünyanın amına koyayım..

beni marsa alın lan..
(bkz: herkes annesinden bilir işi)

Edit:biz kıza ateist,izmirli,müslüman,hristiyan,yahudi,kürt,türk,japon harhangi bir yönünü bahane ederek laf atan olursa onu bulur kızının eline veririm.
şeyhinin suretini hayal edip mümine sevgilisine allaho ekber diyerek abanan şakirt beyanıdır. bu zihniyete vermeyeceği kesin.
(bkz: acilen 31 i bırakmalısın)
Bana hiç denk gelmeyen iddiadır. Harbi böyleyse ateist bir bayana bir mesaj kutusu kadar uzağım.
doğrusu " ateist kızların kola vermesidir dedirtti.