1. 1.
  olum Allah, din ve peygamber yok deyip sonra hakaret ediyorsun. kendinle çelişiyorsun. demek ki yok dediğin var ki hakaret ediyorsun. yazık sana acıyorum ateistçik, dünyaya gelişin elinde değil dünyaya gidişin elinde değil hatta sıçman ve işemen bile elinde değil. sonra o olmayan beyninle dine hakaret ediyorsun. ama cehennemi bile hakketmen lazım değil mi? dünya sizin cennetiniz tadını çıkarın.
  6 -6 ... seruven44
 2. 2.
  harfi harfine katılıyorum eğlenin gülün elinizde olan budur
  gerisi bi sik halledemezsiniz...
  2 ... polatwrong
 3. 3.
  geri zekalı olduğu için.
  4 ... seruven44
 4. 4.
  Zira dünyada savaşlara sebep olan, insanları birbirlerine öldürten, eski hükümdarların tanrı maskesi arkasından sunduğu istek ve arzularından ibaret bu dinler, terördür, terör ile arasındaki farkı kim söyleyebilir,

  Bu terörü gökteki varlıklar mı istedi, gerçekten mi ?

  Ayrıca eleştirmeyi hakaret olarak algılamakta garipmiş, allah yerine tanrı diyenlere dahi saldırıyor bu dinciler.

  Farkına varın, dinler inanmayan insanların öldürülmelerini emrediyor, inanmayan insanların dinden nefret etmeleri için bir sebep değil mi bu.
  7 -5 ... tapmadiyentanri
 5. 5.
  Karşıdır çünkü o yüzden.
  1 -1 ... terom
 6. 6.
  ne güzel ateist, müslümana küfretsin. müslüman da ateiste küfretsin.. sonra neden bu toplumda bu kadar gerizekalı var.. tez zamanda hepinizin çükü düşer inş.
  not: rabbim hepimize inşallah ilerde küfürsüz, ahlaklı, bilim ve mantık dolu tartışmalar gösterir.
  6 ... ardwen
 7. 7.
  Cevabı basit, çünkü Allah’a karşı gelerek artistlik yapmak onları havalı kılıyor. Cehennemde yerlerini hazırladıklarını kendileri de biliyorlar zındıklar. Hepsi içten içe müslüman, Cuma’ya da gidiyor birçoğu.
  3 -6 ... nattleite
 8. 8.
  Müslümanlar inanmadıkları hinduizme vs budizme hakaret edip dalga geçiyorlar. Sizin mantıktan hareketle bunun da olmaması lazım. Var mi ileri sürebileceğin geçerli bir argumanin?

  Ancak eksilersin öyle amin evladı seni! Cevap ver bana cevap?
  2 -3 ... konglamere lenf nodu
 9. 9.
  masal kahramanlarına hakaret edilmez diye bir kaide olmadığı için.

  misal; starwars izliyorsun, ekrana imparator çıkıyor ve "jedi okulundaki bütün çocukları dizin yalatıcam" diyor; izleyen ne yapıyor?

  "senin gücünün karanlık tarafını sikeyim" diyor.

  bu kişi starwars'a inanıyor mu? hayır. küfürü bastı mı? bastı.
  demek ki olabiliyormuş...
  2 ... baftan
 10. 10.
  cehennemde yerlerini hazirliyorlarmis. evet cünkü tanriyi elestirmenin, dinleri ciddiye almamanin cezasi bir insani yakmak olmali. bununla övünen dincilerinde kafasini anlamiyorum. ve o kisiler cumaya gidiyorsa eger inandiklarindan degil, sizin baskilarinizdandir. cumaya gitmeyeni isten kovan insanlarin barindigi bir memleketten bahsediyoruz.
  2 -1 ... delininsesi