1. 1.
  tanrı inancının egemen olmadığı bir dünya, dünyanın şimdiki halinden çok daha farklı olmazdı sanırım. zaten semavi dinlerin emir ve yasaklarını takan da yok. budenli çıldırmışcasına savaş, kan gözyaşı için insanoğlunun dinlere ihtiyacı yok zaten.
  ... gogocu
 2. 2.
  dinden boşalan alaları totaliter rejimler doldururdu big brotherlar sarardı her yanımızı pol potlarla didişir dururduk.
  ... ibni maymun
 3. 3.
  bokun tam ortası demektir.

  bu ateist kızıleniklerin sosyal medyadaki rezilliklerini, sapkınlıklarını gören biri bile dünyada bağırsak kurdu gibi olan bu sefil türün biraz güç elde etse neler yapabileceğini tahmin bile edemez.

  sırf muhalefet olsun diye onu bunu eleştirmeye, vicdan taslamalarına bakmayın. hiçbir kural kaide tanımayan, bok gibi yaşayıp ölünce gübre olacağına inanan bu tür, muhalif tatminden çıkıp güç sahibi olsa, aklına gelen ve hayal bile edemeyeceğiniz her pisliği yapmasına engel olabilecek bir inanç ve kural tanımaz.

  kan mı dediniz? ateist stalin ve ateist polpot'un dünya tarihine kazınmış katliamlarına bakın. Kitleleri, yüz binlerce insanı işkenceler ederek öldüren, çoluk çocuk demeden kız çocuklarını ortak mal, erkekleri sibirya madenlerinde köle yapan bu yüz karasını savunan kızılenikler var biliyor muydunuz?
  2 ... sinirbaz
 4. 4.
  Sanki dünyayı ilahi dinler yönetiyor. Emperyalizmin efendisi olan siyonistler bile yahudi değildir. Masonik örgütlenmeler ilahi dinlere ilahi kudrete iradeye ve hükümranlığa karşı, aklı maddiyatı materyali parayı ve akla gelebilecek hemen herşeyiyle dünyayı kullanarak asi gelirler ve itaat etmezler. Çünkü onların ilahı nefisleridir. Yeni dünya düzeni neviinden Kendi dogmalarıda işin bahanesidir. Tevratı ve incili de tahrif eden asıl bu masonik ateist dinsizlerdir. Bunlar dünyayı el altından yönetirler. En basit misal Abd nin başına trump ı getirdiler. Şimdi istedikleri şekilde hareket etmezse kirli çamaşırlarını ortaya dökmeyi tehdit ederek istediklerini adım adım yaptırtıyorlar. Dünyayı dinin yönettiğini zannetmek, gerçekleri bilmemektir. Şuan dünyaya hakim egemen güç siyonizmdir. Siyonizmin dini yoktur. Siyonizm dinsizdir.
  1 ... gazeloglu
 5. 5.
  dinler sadece tanrı modeliyle oluşmaz.

  bilimde dinleşiyor kimilerinin elinde.

  keza ideolojilerde öyle.

  insanların putlaştırdığı dinle alakası olmayan daha bir sürü şey var.
  ... modern zaman filozofu