bugün

oldum, benden çok inşallah maşallah diyordu nasıl oluyorsa.
ben de deistim zaten. güzel olurdu.

edit: adam olsun efendi olsun ama.

edit: video yu yeni izledim. "atayiz" "allahgk korusun" lar.. allah atayızı sizden korusun.

edit: 3.13 deki tonton abi favorim. en realist bakışa o sahip.
amk kezbanlarına bak sanki ateistler size bayılıyor. ayrıca şu amuna koduğumun toplumda ateisten öcü gibi kim bahsediyorsa kendini köpekler siksin!!!
fuck off!!!
bir tane yiğit çıktı ben ateisttim onlarla olmam dedi gözüm yaşardı lan, dik duran, bunlara boyun eğmeyen, kendilerini lütuf gibi sunup sanki ateistlerin çok sikinde olduğunu sananlara verilen en güzel karşılık bence o arkadaşın sözleriydi. adamsın bro!
1.14'teki kürdün verdiği yanıt yarmıştır.
"olacağım ateistin cinsine bağlı..."

ahahaha. yani erkek kadın farketmiyor sanırım bu kekoya. nefes alsın yeter mode on.

edit: bu arada güzel bir röportaj olmuş.
ateist biri ile birlikte olmam diyen kızların alayının kezban olması dikkatlerden kaçmıyor.
tribünlere oynuyorlar adeta, ama sosyal mecralarda her türlü pisliği de yapanlar bunlar. hani cecelist olanlar, kün fe yeküncüler falan.
diğer yandan birlikte olurum diyenlerin ifadelerine, konuşma şekillerine, tavırlarına dikkat edin. hepsi de aydın insanlar.
allah'a inanmayan bana da inanmaz ne saçma bir cevap amk.
Ateist kişiye Allahı müslümanlığı anlatırsan cennetliksin.
Amına bile korum.
bana sorulsa asıl ateist olmayan biriyle sanmıyorum olabileceğimi derdim.
karşılıklı namaz kılmak diyenlerin bile olduğu röportaj. şirk koşan kadın diyor ki illa müslüman olsun. insana tapacaksın bulsan demek. öyle bitiksin.
video, halkımızın bu konuda ne kadar cahil olduğunu göstermektedir.
daha ateist nedir onu bilen, anlayan yok doğru düzgün.
sevgili olmasını mı tartışıyorsunuz?
- dinine inanmayan bana nasıl inanacak?
+ ateist bütün dinleri reddeder.bu durumda bir ateistin dini olması mümkün olamayacağından bu arkadaş burada sağlam saçmalamıştır.
Bunlar ne saçma saçma sorular ya.
Bir şeyler paylaşmaya, hatta sevmeye de engel değil bu durum. Fakat müslüman olan kişi gerçekten dinine göre yaşayacaksa ileride yolları birliktelik açısından ayrılmak zorunda kalacaktır.
Röportaj ile ilgili yorumum :

(bkz: başkası adına utanmak)
--- hayır ben fundamentalist seviyorum .........
Bu gece yine bir başkası adına utandık.
Bana denk gelse, trollük olsun diye "Yakışıklı ve aşkına sadık bir erkek ise, dindar veya ateist olmasına bakmadan sevgili olurum." Diyeceğim röportaj.
Trollük bir yana ama bir erkek, sevgili olunabilecek özelliklere sahip ise, yani kalbe, ruha hitap ediyorsa, ateist veya dindar olması fark etmez.
Bakacağım en son şeylerden bile değildir dini inanç. Çünkü insanın inancı kendisini bağlar ve kimseyi ilgilendirmez.

Bir insanı inancına göre değerlendirmek, cahil insan davranışıdır. Din, Allah ile kul arasındadır ve kimsenin inancı kimseyi bağlamaz.
0.22 de başlayan cahil orospulara bak ahahahhahaha allaha inanmayan bana niye inansın nedir aq ASD:ASD
Tiplere bak ya... bugün de çok şükür başkası adına utandık.
deist ile ateisti karıştıran mı dersin allah'a inanmayan bana niye inansın mı dersin birbirlerinden beterler!!