bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    oldum, benden çok inşallah maşallah diyordu nasıl oluyorsa.
    8 ... mavraci
  2. 2.
    ben de deistim zaten. güzel olurdu.

edit: adam olsun efendi olsun ama.

edit: video yu yeni izledim. "atayiz" "allahgk korusun" lar.. allah atayızı sizden korusun.

edit: 3.13 deki tonton abi favorim. en realist bakışa o sahip.
    10 -2 ... valeria kandinsky
  3. 3.
    amk kezbanlarına bak sanki ateistler size bayılıyor. ayrıca şu amuna koduğumun toplumda ateisten öcü gibi kim bahsediyorsa kendini köpekler siksin!!!
    fuck off!!!
    bir tane yiğit çıktı ben ateisttim onlarla olmam dedi gözüm yaşardı lan, dik duran, bunlara boyun eğmeyen, kendilerini lütuf gibi sunup sanki ateistlerin çok sikinde olduğunu sananlara verilen en güzel karşılık bence o arkadaşın sözleriydi. adamsın bro!
    6 -6 ... allah yok din yalan
  4. 4.
    müslüman bir ülkede yaşıyoruz diyeni mi dersin karşılıklı namaz kılmalıyız mı dersin. sorsan ibadetin i si yok ama ateist kötü ateist kaka. insan gerçekten hayret ediyor. hep kültürel müslümanlıktan işte.
    4 ... nattleite
  5. 5.
    1.14'teki kürdün verdiği yanıt yarmıştır.
    "olacağım ateistin cinsine bağlı..."

ahahaha. yani erkek kadın farketmiyor sanırım bu kekoya. nefes alsın yeter mode on.

edit: bu arada güzel bir röportaj olmuş.
    ateist biri ile birlikte olmam diyen kızların alayının kezban olması dikkatlerden kaçmıyor.
    tribünlere oynuyorlar adeta, ama sosyal mecralarda her türlü pisliği de yapanlar bunlar. hani cecelist olanlar, kün fe yeküncüler falan.
    diğer yandan birlikte olurum diyenlerin ifadelerine, konuşma şekillerine, tavırlarına dikkat edin. hepsi de aydın insanlar.
    13 -4 ... tengir budun
  6. 6.
    Millete bak bulmuş da beğenmiyor dedirtmiştir. Ben inançsızım ben bulamadım amk. Dışarıdan baksan hangimiz inançsız belli olmayacak insanlar bir de inanmıyoruz diye bizi yargılıyor hayat çok garip.
    5 ... devridaim
  7. 7.
    allah'a inanmayan bana da inanmaz ne saçma bir cevap amk.
    8 -1 ... marjinalbirnick
  8. 8.
    Ateist kişiye Allahı müslümanlığı anlatırsan cennetliksin.
    -1 ... kristalkadehh
  9. 8.
    Amına bile korum.
    ... 1618 lll v x 7
  10. 9.
    bana sorulsa asıl ateist olmayan biriyle sanmıyorum olabileceğimi derdim.
    ... felixfelicis
kapat