bugün

Mimkin değil olmazdım. Allaha inanmıyor benim sevgime nasıl inansın.
iyi bir insansa ve sevdiysem neden olmasın ?
Geldiğim soru.

Geldim!!

Barınaktan kuçu bakıyorlar sanki. Tiplere gel!
Ateistle sevgili olur muymuşuz..

Çok zorda kalsanız koyunca hoplar mıydınız?

Sorarım size!
insan olmayı becerebildiyse neden olmasın ?
Sözlükte seküler görünen türbanlıları deşifre eden başlıktır * .
sevgili olmayı bir adım ileri taşıyıp evlendim. hiç bir zararını görmedim.
insanların arkasından dedikodu, gıybet yapmaz. hak yemez. çevreye ve insana saygılı. hayvansever. yatakta tabuları olmayan 4/4lük bir insan. inancı kendini bağlar.
Genelde sevgililerimin hepsi atesitti zaten. Sikinti yok.
umarım bu konuda seçici tarafın sosyolojik ve psikolojik filtrelemeden sonra büyük ihtimalle ateist olan taraf olacağının farkındasınızdır.
ateist çoğunuza sümüğünü bile atmazdı

kendinizi nimetten zannetmeyin

altı da üstü de kezban.
allah göstermesin.
Müslüman bir kadın dinsiz biriyle evlenemiyor malum. Bu yaştan sonra kimseyi imana getirme umuduyla da uğraşamam yani hazır imanlı bir bey bulurum. Hem çocuklara sübhaneke falan öğretsin her şeye ben yetişemem. Bugün yine çok romantiğim evetdgsjs.

ateyizler de sıraya girmiş bizi beklemiyodur tabi empati yapacak olursak.
Beni sevsin yeter.neye inandığı veya inanmadığı önemli değil.
ne ateisti belki şeytanla bile olursunuz ama benimle sevgili olacağınızı zannetmiyorum.
Bir deist olarak tabii ki ateist biriyle sevgili olurdum.

Burada; ateist, deist vs gibilerle sevgili olurum diyen erkekler için bi'şey diyemem ama konu kızlar olunca işler değişiyor. Yaşadığım olaylara dayanarak söylüyorum. Benim için dini inancın bir önemi yok diyen kızlar, söylediği şeyde samimi değiller.
Bu topraklarda ciddi anlamda dini inancın çok büyük etkisi var. Özellikle kızlar üzerinde.
ateist olduğunu öğrenene kadar olurdum.
hayır birlikte sahur yapamayacağım hayat arkadaşını neyleyim.
evlenirdim bile. ne var ki bunda? yobaz biriyle olacağıma deist, agnostik, ateist ve türevlerinden kişilerle olmayı tercih ederim.
Hayır olmazdım. Sevgilim olucak kişi büyük olasılıkla ilerdeki eşim olucak insandır. islama bağlı biri olaraktan eşiminde islama bağlı olmasını isterim.
eğer buna değecek biriyse evliliğe kadar gider bu yol.
Müslümanlar'ın inancı gereği zaten sevgili yapması günah. Yani yaparlarsa çifte günah gibi birşey oluyor sanırım.
müslüman olmaya ikna ederseniz yallah cennete. süper bişey.
sevişebildiği sürece olurum yahu. inanıp inanmamasından bana ne?
inançları beni ilgilendirmediği için olurdum. verdiği değer daha önemli.
olabilir.

(bkz: aşkta kural tanımam)