bugün

bir ateistin evlenmekten çok daha mühim işleri olacağı için düşünülmesi gereksiz durum.
Bir soru.
Diğer dinlere mesnup olanları bilemem ama Müslüman biri ateist ile evlenemez. Caiz değildir.
Ben deist o ateist yuvarlanır gideriz herhalde. Ama yine de mistik konularda kafa yoracağım biri olsa fena olmaz.
Ne diyelim Allah hayırlısını versin. *
tabi ki evet.
gerekirse zike zike müslüman yaparız baby.
Müslüman bir erkek hristiyan veya yahudi kadınla evlenebilir. Ama ateistler evlenemez.
Müslüman bir kadın sadece müslüman bir erkekle evlenebilir.
evet. en azından " allah aşkına " diyerek kandırmaz !
bu kafayla eş bulabilmene şaşmalı. ateist bir insan seninle evleniyorsa şükretmelisin dostum.
meyvayı soymadan içinden ne çıkar bilemem .

alıntı dır .

yani büyük lokma ye büyük konuşma yoksa meyvayı kabuğuyla bile yersin .
Alem-i cihan olsa o nikah masasına tekrar oturmam.
Müslüman birisiyle evlendin ve ateist oldu naparsın sorusunun sağlaması.
Boşonorom, he boşonorson, mahkemede de öyle söyle nafakanın dibine vursunlar.
Sana aşığım dinin ne? Sie lan kamil, kim napsın seni.
eğer aşık olursam evet. çünkü aşk nadir bulunan birşey.
eğer müslüman isen evlenemessin, islam bunu men ediyor. bu ne demek; şöyle ki nikahın kabul olmuyor, yani bir ömür zina etmiş oluyorsun. Tabi bu söylediklerim müslüman için, ama Yahudi veya hristiyan ile evlenebilirsin,
Ateist olan biri imanı kuvvetli bir müslim ile evlenir mi ki acaba? Sorusunu sorarak konuya kilit vurmak istiyorum. Ne yani yoksa şeytan imana mı gelecek? Gece vakti ağzımın vavını açtırtmayın benim. iman o kadar ucuz değil. Bırakın bu şam şeytanlıklarını. Zira hüküm belli. Ya iman ya küfür. Ya hayır ya şer. Ya cennet ya cehennem. Arası yok. Ötesi yok. Net..
benim de herhangi bir dine bağım olmadığı için elbette evlenirim.

not: atayist kızlar eklesin.
herkesin dini kendine...
mecusi ile bile evlenebilirim, yeter ki seveyim.
Acikcasi gerizekalilarla evlenmeyi birak arkadas bile olmuyorum.
evet evet evet!

çok istiyorum allahım inşallah. *
Bir müslüman olarak maalesef hayır..çünkü yasak..
güncel Önemli Başlıklar