1. 1.
  Soner s. taktiği.
  Neo"nunki de iyi ama geliştirmek gerek. Soner style yapın.

  ateş edenden kaçma taktikleri
  4 ... solus auctor petrus
 2. 2.
  1 saniyede alabileceğiniz tam siper vaziyetidir eğer ateş eden sizi doğrudan hedef alamayacak şekildeyse. Eğer doğrudan hedefsen tahmin edilmesi zor Kısa ve seri adımlarla yön değişerek ilerlenir.
  1 ... nick burkhardt
 3. 3.
  çapraz şekilde koşmanızı tavsiye edenlere inanmayın çünkü sağlam bir saçmalıktır. yılandan kaçmıyorsun, kurşundan kaçıyorsun cahil. özel harekatta en uzun konulardan biridir bu, detaya girersek çıkamayız. diyeceğim o ki ateş edenin kullandığı silahın kalibresi ve atış yeteneği dikkate alınarak kontrollü bir koşu gerekir, her beş adımda bir eğilme ve her on adımda bir sola veya sağa doğru sıçrama vital derecede önemlidir.
  -1 ... polyglotte
 4. 4.
  en iyi savunma saldırıdır. alan manipülasyonuna hakimsen sende ona ateş et.
  1 ... uzay muhtari
 5. 4.
  matrix usulü geriye eğilmek.
  4 ... kitsamokec
 6. 4.
  Bir şeyin arkasına saklanın amk. Hedefle aynı doğrultuda koşmayın. Doğrultuya dik koşmak en mantıklısı. Aradaki mesafe de önemli tabi. Mesela mermi 500m/s hızına sahip aramızdaki mesafe 250 metre. Adam sizin yarım saniye sonra olacağınız yere sıkmak zorunda. Ayrıca 30 santim kadar da yukarınıza. Bunlar hep pubg.
  1 ... excaliabur tutan panda
 7. 5.
  Ölü taklidi yapıyoruz hocam. Olmadı.
  ... lagavulinvebazlama
 8. 6.
  Bıçakla saldırana uzak, tabancayla saldırana yakın olacaksın.

  Bıçağa yakın olursan, elinden almaya çalışırsan kesilirsin. Uzak durunca kesemez.

  Tabancadan uzak durursan hedef olursun. Yakın boğuşmada tabancayı düşmanın elinde tutabilirsin. Hatta elinden bile alabilirsiniz. Ama bunun için eğitim lazım.
  1 ... gedikpasa