bugün

Vergi vermeyi ve askere gitmeyi reddeden bu yüzden şapkayı bahane ederek isyan çıkaran orospu çocuklarını- ki burada rize halkını tenzih ediyorum lafım isyancılara- hizaya getirilmesidir şimdi bile rizeliler askere gitmemek için herşeyi yapar. (bkz: sesat peker) vs. Biliyorsunuz kim olduklarını.
Cumhuriyet tarihinin kara bir lekesidir:
atam dünyada ki tüm lisanları bilen adamdı

rizelinin anladığı tek lisan o olduğu için

o lisandan konuşmuş.

ben olsam dikerdim. kibar adammış ata.
Başlıkta bahsedilen olay gerçek mi bilmiyorum ben böyle bir olay okumadım. Diyelim ki böyle bir yer topa tutulmuş olsun. Rize değilse bile illa ki olmuştur.

Siz egemen bir devlet kuracaksınız yedi düvele meydan okuyacaksınız 2 amele çıkıp sizin kurduğunuz nizama yok diyecek.

Bakın biz bugün bile protesto edenlere nasıl muamele ediyoruz . 1920 ler yani 100 yıl öncesinin dünyası. Insan hakları ve demokrasi adalet gibi kavramlar bugün bile yerleşmiş değilken tbmm o kadar isyanı bastırıp sevr gibi top yekun bir işgal durumundan savaşarak çıkacak siz de biz istemezük diyeceksiniz.
Ben çernobili patlatmış sanıyordum meğer rize’ymiş.
Adamın ileri görüşlülüğü deha aşamasında bir diğer delili de bu rizenin memleketin başına öreceği çorabı o günden sezmiş işte.
Ayıp etmiştir atatürk. Yakışmamıştır kendisine. Hiç de demokratik bir hareket değildir bu.
bombalamamış

rizelilerin anladığı lisandan konuşmuştur.
Şapka takmayanlar vatan evladı olmadığından¡¿ sorun olmayan durum.
onun yerinde olsam atom bombası atardım

çok kırgınım atatürk e.
geçmişini şey ettiğim tırsak yobazlarının içinde

atma hamidiye atma
şapka da takacağuz
vergi de vereceğuz

gibi laflar geçen türküler yazmasına vesile olmuştur.

hayır, gerçekten de rize kentine bombalar düşse filan anlayacağım ama alt tarafı kenardaki boş tepelere bir kaç atış yapıldı, bunlar donlarına doldurdular.

rus kentlerini işgal ettiğinde kılını kıpırdatmayan iblisler, medrese isteriz, şapka istemeyiz, vergi vermeyiz diye isyan çıkarmaya kalktılar!

neyse ki atamız yobazların anlayacağı dilden konuşmayı biliyordu.

osmanlının it yerine koymadıkları kişilere onca destek verdi, çay tarımını başlattı, yedi sülaleleri bilmem kaç yıldır siftiniyorlar ama hala hainlik peşindeler.
islamcı yalancıdır, haindir görüldüğü yerde tepelenmelidir.
3 sene önce içinden geçtim.

ve şöyle bir sonuca vardım.

"Rize'ye meteor düşse ülkem anında 1 sene ilerler"

yaratıkistan aq.
o rizeyi ermenistana hediye etmediği için

atatürke çok kırgınım.
atamızın ne kadar ileri görüşlü bir deha olduğunun göstergesi olaydır. lakin bombayı az kullanmış olacak ki torunları başımıza musallat oldu bu seferde.
(bkz: siyasal islam alternatif yalan uydurma programı)
Cokta sikimde olan elim olay , sanki rizeliler ataturku sevse ne olur sevmese ne olur .
Ileri goruslulugunu kullanan pasa bombalamasi.

Keske haritadan silseydi de, vatanimi yoneten soysuz dogmamis olsaydi.
sözlük yazarlarından birtanesinin kıçı açıkta kalmış, yine rüyasında gürcü asıllı rizeli birtanesini yalamış.
rize'nin amk, ülkenin başına ne geldiyse rize'den geldi.
(bkz: menzil şeyhinin azraili dövmesi)

(bkz: yobaz yalancıdır)
Rizeliler hamidiyeyi gorunce korkudan horon tepmistir.
(bkz: yobaz iftira şeması)
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
Jhshsjahahahuaha. Diye güldüren olaydır. Atamı kızdırmışlar yine.
dönemimiz gençlerine örnek olması gereken başarısız bombalama. geleceğin atatürkleri sözüm size. mühimmata acımayın. sağlam bombalayın.

tozunu almayın, kökünü kurutun. sonra gene ürüyor anasını siktiklerim.