bugün

var olan gerçektir. bu durum mutlaka araştırılmalı.
belki de gösterişe vurmak istemiyordu...
Atatürk inanmıyor olsa ne yazar onun kazandırdağı ilkeler, yoktan var ettiği şehirler,endüstri, eğitim, ordu, kültür , yasam yeter bana.
Sadece akıl ve vicdan gibi değerleri şuan taşıyorsam bu bile benim için yeterli.
soyut kavramlar fotoğraflanamaz,
oruçta soyut bir kavramdır,
o zaman oruçta fotoğraflanamaz.
öyleyse Atatürk oruç tutarken fotoğraflanamaz.
Aristo mezarında ters döndü bu vesileyle.
Ayrıca,
(bkz: Kafirun 6)
ibadet allahla kul arasındadır. yirmi bin koruma polisiyle bütün şehrin trafiğini felç ederek cuma namazına gitmiyor, tarikat şeyhlerine iftar yemeği vermiyor diye herkesi kendiniz gibi bilmeyin.
Fekat ramazan günü rakıları fondiplediği fotoları mevcuttur isteyene özelden atarım.
Gercek dürüst müslüman oldugunun kanitidir . Bazi riyakarlar gibi gösteris yapmamistir .
Yok daha neler amk dedirten ve gülümseten cümle *
Olmaması bize göre normal çomarlara göre büyük ayıptır.

Çünkü onlar kendilerini din, ecdad, kitap diyerek uyutmasını, aldatmasını ister. Çünkü afedersiniz götünü de s*kse nasıl olsa namaz kılıyor, oruç tutuyor deyip üzerini örterler.

Din nasıl bir şeymiş arkadaş, aklı mantığı devre dışı bıraktırıyor, hayret ediyorum.
Bir insanın ibadet ederken görüntüsü olmaması değil, asıl reklam yapar gibi görüntü vermesidir çirkin olan. Ama siz çirkinliği yaşam şekli olarak kabul ettiğinizden anlamanız Zor oluyor.