bugün

ifadelerin birazı çarpıtılmış görünse de, iddia sahiplerinin sevdikleri tarzda konuşmak gerekirse, velev ki söylemişse de fiili savaş durumunda söylenmesi gerekenleri söylemiştir.
Savaşın olmadığı bir tarihte iktidar hırsıyla gerekirse papaz kıyafeti giyerim diyenin alkışçıları tarafından eleştirilmesi abes ve komiktir.
TBMM hilafeti kaldırma çalışmalarına başlayınca buna ilk karşı çıkan ingilteredir hatta elçiler yollamış buna engel olmaya çalışmıştır çünkü o dönem sömürgesi müslüman nüfusuna en çok sahip ülke ingilteredir bu otorite boş kalırsa sömürge ülkelerindeki müslüman liderlerin kendini halife ilan etmesinden ve isyanlardan kormuştur.
Neymiş ingiltere hilafet kalkmış lozanı öyle kabul etmiş
Totonuzdan uydurmayın hilafetin osmanlıya bi faydası kalmamıştı 1.dünya harbinde osmanlının cihad kararına sadece yemen katılmış islamın beşiği arap yarım adası osmanlıya karşı cihat açarak sırtından vurmuştur hani şu üstünde kuran çıkan düşman askerleri varya o dönem tarihçileri derileri siyah dudakları kalın müslümanların istanbulu talan etmesini utancımızdan yazamadık der
(bkz: bu da benim sikim hüsnü)

2 sene beklemiş mi ?

gelen olmuş mu ?

neden gelmemişler ?

osmanlının borçlarını bile ödemiş mi ?

musul da ki petrol bölgesi padişahın şahsi

mülküyken gık bile diyemeyip, sürekli

burayla uğraşmanın nedeni ne ?
sabah sabah yine yazmak nasip oldu ne güzel;

(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
(bkz: yobaz iftira şeması)
böyle bir konuşma yapacağını sanmıyorum. tabi kaynak gösterilirse o başka.
donuz listesini şenlendirmesi muhtemel şey beyanı.

"laikçi" den sonrasını okumadım.
hilafet bizim için amaç değil araçtır...
köprüyü geçene kadar dayı deme durumudur atatürk'ün hilafeti savunması. savunmasa halk onu orada tutar mıydı sanıyorsunuz?
strateji gereğidir.
peki ya bu atatürk ateistti diyen atatürkcüleri ne yapıcaz .

kazığa mı oturtsak acaba .

ateist değil di diyip bunlara sessiz kalan atatürkcüleri ne yapmalı peki .
atatürkcülerin saklamaya çabaladığı gerçekler .

sağır sultanlara duyurabildik çok şükür .

gereğini yapmaktan zerre kadar imtina edeceklerini hiç sanmıyorum .

zaten yapıyorlar an itibari ile !
güncel Önemli Başlıklar