bugün

yobaz kemalistlere anlatamazsın.
türban değildir. dikkat edersen saçlarını görebilirsin. taktığı şey anadoluda tülbent olarak da geçen baş örtüsüdür.
türban değildir. dikkat edersen saçlarını görebilirsin. taktığı şry anadolu da tülbent olarakta geçen baş örtüsüdür.
yaa şuna türban değil diyen var, başı kapatmış ha türban ha başörtüsü ha çarşaf ne fark eder?

hepsi sonuçta belli bir dinin etkisinde yapılan hareketler.

bana göre hepsi yobaz, atatürk ün annesi olması düşüncemi değiştirmez. zaten atatürk türbanı yasak etti diye bir şey yok. din düşmanı da değildi, laikti.

din düşmanı olsaydı daha iyiydi, en azından fikirleri çökmezdi.
Bası kapalı ama dar pantlon giyip hareketleriyle muslumanlga yakısmayan , tayyip diye götunu yırtıp siyasetten gram anlamayanlara lafımız. kemalistim , evet. ata.mı seviyorum. Bunu putlastirmak ilahlastirmak tapmak olarak algılayan zihniyetinize ve sagci*kemalist şucu bucu diye ayrım yapan beyinlerinize yazık.
anadolu ve ıslam kültürü hakkında bılgısı olmayanların türban dedıgı, bas örtüsüdur.
türban değil o baş örtüsü.
dogrudur canlar;inancli,ortuludur kendisi ve mustafa kemal ataturkun annesidir.baska bir sey demeye gerek var mi?
Beyler ana bacı karıştırmasak nasıl olur? Çünkü analar sizin sikik siyasetinizden daha kutsal.
güncel Önemli Başlıklar