bugün

akp döneminde verilen cabalardir. yeni nesil atatürkun yaptıklarından bihaber her geçen gün atatürkun izini silmeye çalisiyolar!
alçakça, haince, namussuzca, sinsice çabalar. neyse ki boştur.
Andımızı kaldırdıklarında kesinligi doğrulanan çabalar.
belki afaki bir örnek olacak ama israil devletinin yıllardır mescid-i aksa diye medyada orada burada kubbetüssahra yı (yanlış hatırlıyor olabilirim ismini bilen düzeltsin) göstermesi ve orjinal mescid-i aksa görüntüsünü hafızalardan silme çabası gibi geliyor bana andımızı kaldır gençliğe hitabeyi okutma vs vs örnekler bitmez..sürekli hakaret etmeleri silmeye çalışmaları uzun vadede planlanan bir oyun gibi geliyor nedense bana..
Boşa çıkacak çabadır.
Şuan imkansız. 10 15 otobüs toplandık Anıtkabire gidiyoruz Atatürk sevgisi böyle bişey. Atatürke karşı kin ve nefret besleyenler bu sevgiden maalesef mahrum.
olmayan bir şeyi varmış gibi gösterip aslında şark kurnazlığı tadındaki yobaz ve zır cahil kemalistlerin zaten anadolu'da asla yer edememiş atatürk'ü hatırlatma çabalarının küçücük bir parçasıdır.

işte size şark kurnazı yobaz ve çomar kemalistler.
ben size söyleyeyim, unutanlar ve unutturanlar atatürk'ü bir gün hatırlamak zorunda kalacaklardır.
görsel
izmir'in dağlarında çiçekler açtığı sürece, nafile bir çabadır.
Sadece güldürür.onların sayesinde daha çok anıyoruz.