bugün

Atatürkü görmediğim için sevmiyorum ama sayın erdoğan'ı zekasindan ötürü çok seviyorum.

Insallah kemalistler eksi vermez.

Bir itiraftir.
Tanrı'yı da görmüyorsun demek onu da sevmiyorsun.

benimki de bir ayardır.*
Tanrı değil Allah'tır.

Bu daha fena ayar.
(bkz: dedi koyun)
allah arapçadır, tanrı türkçe

2 öncül bir sonuç

biz türksek tanrı da doğrudur. ayar mı ?
(bkz: ben troll oluyorum)

(bkz: nasıl troll oldum)

demektir.
Yunan tanrısı Zeus'tan bahsediyordum.

Bu, çokbilmiş aktroll'ü hoplatan bir ayardır.
(bkz: şehitlere üzülmek zorunda miyim) başlığını açıp bana özelden küfretmiş beyinsiz söylemi. biz de ananı görmedik ama seviyoruz!!! gerçekten seviyoruz bak içiniz fesat sizin.
başlığı açan arkadaş atatürk'ü görmediği için sevmiyormuş. hazreti peygamberi de görmedin onu da mı sevmiyorsun diye sorası geliyor insanın.
Biz müslümanız her şeyden önce.
Bir rus için putin'i sevmekle stalin'i sevmek farklıdır misal. Rusya komünist değildir ama bilir ki rusya, stalin sayesinde sovyet komünizmiyle gelişmiş, eğitimden sağlığa bütün devrimleri bu sayede yapmıştır.

Fransız'da napolyon ile sarkozy'i bir tutmaz. Çünkü bilir, napolyon efendinin fransa ve avrupa'da yaptığı liberal reformların sarkozy yanından bile geçemez. Askeri dehası ve kazandığı savaşları saymıyorum bile.

Örnekler uzar giderler..

Ama eğitim seviyesi düşük ve gelişmemiş bir beyin, türkiye'de atatürk ve erdoğan arasında kıyasa girer ve özünü unutup, ülkeyi kalkındıran ve geliştiren ideolojiye nankörlük eder ve kestane çıktığı kabuğu beğenmez.

Erdoğan'ı seven atatürk'ü sevmesin bir zahmet. Türklerin başbuğları bellidir. Erdoğanı sevmek turgut özal'ı, süleyman demirel'i sevmek gibidir. Atatürk'ü sevmek, fatih sultan mehmet'i, kanuniyi, alparslan'ı, mete han'ı, attila'yı, bilge kağan'ı sevmek gibidir.

Tüm türk başbuğlarının ruhları şad olsun.
https://www.youtube.com/watch?v=Ye67OEtCHZ0
(bkz: ulugossip) adam yazmış atatürk' ü görmediğimden sevmiyorum diye. amk peygamberi ne ara görüp müslüman oldun. sen bu beyin ile yaşayacaksan senden ricam atatürk' ü sevme.
kimseyi sevmiyorum amk kendimi bile.