bugün

ne yazıkki cemaat ve tarikatların ürünüdür.
yıl olmuş 2012 hala bu zihniyet varlığını sürdürebiliyor.
acınası.
çürümüş zihniyete bir örnek: (bkz: felis lynx) din karşıtı tek yazım olmamasına rağmen beni dinsiz ilan etti şerefsiz. niye? çünkü atatürkçüyüm!

edit: çürümüş zihniyet ürünleri eksiliyor.
dinsiz değil münafıktırlar, münafık ta kafirden beterdir.
belki dindırlar ama hangi dine mesnuplar. islam ise ben uzak görüyorum kuzum. kemalizm ise olabilir dindarlardır.
haksizliktir.

ben atatürk çüyüm ve müslümanım, hadi bana da dinsiz de de, aynı peygamberin yaptığı gibi yapıp allah , zanna uyarak insanlar hakkında karar verenlerin , belasını versin, temennisinde bulunalım...

demek lazım böylelerine.
allahçılık oynamayı sevenlerin tek eğlencesidir.
bilgisiz,kültürsüz boş beleş konuşanların ürünü bir düşüncedir. din insanların gözüne sokula sokula değil bireysel yaşanan bir mevzudur orası da ayrı konudur.
yurt ele geçirilseydi ne olurdu? dilimizi değiştirirlerdi (bkz: harf inkilabı), kılıf kıyafetlerimizi ve başımızda ki tekkemizi değiştirirlerdi (bkz: şapka ve kıyafet inkilabı), islamdan uzaklaşalım diye takvimden ölçülere kadar herşeyi değiştirirlerdi (bkz: ölçüler kanunu), halifeliği kaldırarak islamla bağımızı kopartırlardı. (bkz: halifeliğin kaldırılması). herhalde benim birşey söylememe gerek kalmamıştır.
Atatürkçü olmayanların şakirt, yobaz, geri kafalı olarak yaftalanmasından farkı yoktur.
ilginç bir önerme. yaftalamak genellikle atatürkçülerin işidir halbuki.
Allaha inanıyorum deyip, müslümanım deyip inanmamak daha beter. Onların adı münafık.
konu atatürk'ten açıldığı zaman bir şekilde hz muhammed ile kıyaslamaya girmelerinden bu kanıya varılmış olabilir. az önce bir başlıkta denk geldim mesela. ancak o kadar şerefsizce bir yazıydı ki, buraya aktarmaya içim el vermiyor. allah belanı versin lan senin.
salyalı ağızlarıyla küfrederken biryandan da dini savunanların yaftalamasıdır.

http://galeri.uludagsozlu...yaftalanmas%C4%B1-353833/

atatürkçüler ne dinsizdirler ne de ateist. bizler sadece ilerici insanlarız. beyin kapasitesi bunu alamayanların haklı yaftasına maruz kalıyoruz elbette.
yıkanmış bir beyinle yaşamak güç!
(bkz: dinsizlerin atatürkçü olarak yaftalanması)
DiNSiZLERiN ATATÜRKÇÜ GEÇiNEREK SOSYAL STATÜ EDiNME ÇABASINDAN KAYNAKLANMAKTADIR.
lüküs kırmızı rujlu tayt bağyanların dinli olduğu ülkede, atatürkçüler dinsizdir evet..
çok yaşayın.
yersiz, gereksiz bir o kadar da asılsız önermedir.
Dinci mantık, acaba kendi hallerine bakıyorlar mı ? inandıkları para değil mi ? Para için, milyonlarca kişinin haklarını yiyorlar. Hadi beyaz türklere laf atarken iyiydi. Siz güç kazanınca, beyaz türklere rahmet okutuyorsunuz. Din, para kazanmak için dükkan kurulacak yer değil. Ama sizin para kaynağınız, insanların dini duygularını sömürmek!.. Bir denizfeneri yapar, metreslerinize hediye alırsınız. Sahte fatura düzenlersiniz. Kendinizi kandırmak için, ufak bir parayı sadaka olarak dağıtır; vicdanınızı rahatlamaya çalışırsınız. O da sizde kalmışsa.
güncel Önemli Başlıklar