bugün

saçma sapan bir tespittir. atatürk'ün fikirlerini gerçekten anlayan insanlar olsa olsa dini kullanarak insanları suistimal edenlere düşmandırlar, dine değil.
ataturkculer demek suretiyle yapilan genelleme sonucunda "dindarlar ataturk dusmanidir" genellemesini yapanla ayni turden yanlisin yapildigi sozdur.
hüseyin üzmez adlı sapığı eleştiren, deniz feneri gibi din diye insanları soyan ve bunun gibi yüzlerce pislik örneği sıralayan atatürkçülerin maruz kaldığı yobaz söylemi.
kendileri dine o kadar saygılıdır ki gemicikler, fenerler derken suspus olurlar.
dine değil, dinciye düşmanlıktır o. karıştırmayın.
yanlış önermedir. her aklı başında olanın insanın* din değil, dinci, irticacı, vatan haini düşmanlığıdır...
Kim bilir ne halt etti.
atatürkçüler din düşmanı değil

donsuz dincilerin düşmanıdır.
Ben atatürkçüyüm başlık benide ilgilendirir, müslüman değilim ama müslümanlığa karşı bir düşmanlığım yok böyle saçma başlıklar açmak zorunda değilsiniz sizde.
din kisvesini kendi çıkarları doğrultusunda kullanan dallamaların düşmanıyız evet teşekkürler.
hiç din düşmanı Atatürkçü görmedim ama Atatürk'e saygı duyarsa diyanetin iş vermeyeceğini bilen çok dinci gördüm.
Kemalizm zaten din düşmanlığıdır.imanın altı şartına karşılık 6 ok çıkarılmıştır. Sadece allah'a ait olan ulu sıfatı ulu önder adı altında Mustafa Kemal için kullanılmış ve ilahlaştırılmıstır.
onlar atatürkçü değil ki,

omurgasız, kimliksiz artıklardır..
anlam verilemeyen düşmanlık hepimiz kardeşiz be birader.
Benim hiç yok düşmanlığım dine .
genel olarak olmayan şey, ikisini de seviyorum.
Din değil dinci düşmanı pespayelik düşmanı din satanların düşmanı çomar düşmanı şerefsiz düşmanı cehalet düşmanı.
Genetik kodlarında saklıdır.
Dine değil gericiliğe yobazlığa düşmanız.
21 yıldır camiye giderim .
Sağcılardan daha dindarım.
Ama Kemalisdim.
arkadaşlar neden çok az dindar atatürkçü var bu
neden kaynaklanıyor? atatürk sizi böyle mi yetiştirdi.*
aziz nesinin hiç bir gerçek k müslüman Atatürk'ü sevmez, seviyorum diyorsa yalan söylüyordur sözünü yukarıdaki "dini kirsi digiliz dinin siyisiti ilit idilmisini kirsiyiz" diye kekeme konuşanlara hediye etmek isterim.
Atatürkçüler asla bakara makara dememiştir, her cuma bir ayet uydurmamışlardır. Dinin esas düşmanının kimler olduğunu gayet iyi biliyoruz.
Çok takıntı edilmesi lazım gelen düşmanlıktır.

Fakat şunlar (bkz: akplilerin şirk beyanları sıralı tam liste) ve bunlar (bkz: tarikatçıların ebu cehil den daha müşrik olması) görmezden gelinmeli ki din aşkı sebebiyle takıntı yapıldığı sanılmasın.