bugün

halk ve eşitlik partisi.

osman pamukoğlu.
Anam Avradım olsun ki MHP. Başka partide yok zaten oy verilcek.
vatan partisi.
Ben bir azılı kemalist olarak, doğu perinçeke oy vereceğim, kemal kılıçdaroğlundan ve yeni chpden soğudum, atatürk yaşasa bu chpye oy vermezdi.
bagimsiz m.vekili kenan komutan.
vatan'la cehape arasında gidip geldiğim oylama.
bir vatan partili olarak kıllığına y-chp'ye oy attığım ankettir. üzülmesin dersimli kemal.
emine ülker kızımıza...
boş atacağım çünkü benim görüşüme uyan ve samimiyetine inandığım bir parti yok henüz.
Vatanına, milletine hain olmayan partilere oy verecek olan, Atatürkçü yazarlardır. Benim oyum mhp'ye.
istemeyerek de olsa mhp ye atacağım.
Benim yaşadığım ilde chp nin milletvekili çıkarma ihtimali yok. Ancak mhp en az 1 tane çıkarıyor. ikinciyi de çıkarma ihtimali olabilir bu yüzden oyumu mhp den yana kullanmak durumundayım.
Anketlerde seye cok gulmustum;
Mhp ye atanlarin 100de 30u siyasi gorusleri iin degil yalnizca akp koltuklatinin azalmasi, akp nin kaybetmesi icin bu secimi yapmis.
Simdi bu gubidik madem akp nin kazanmasini istemiyor ve mhp ile yakinligi yok neden ikinci olasi alternatif olan chp ye oy atmiyor?
(bkz: Ibretlik mantık hatası)

Not: yalnizca celiskiyi gosteriyorum yoksa chp nin alternatif olacagina falan inancim yok.
hepar ankette yoktur. hangi kemalist hazırladı lan bu anketi !
tabiki mhp reis.
Cccdevlet reisccC
Kesinlikle chp değildir Atatürk dahi günümüzde olsa Chpye oy vermez. Bu denli köklü bir parti kılıçdaroğlu tarafından rezil edilmiştir.
(bkz: diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık)
20 yıl boyunca %10 - 20 civarında gezinen chp oylarını %26 - 27 çıkardığı için kılıçdaroğlu'na nefretini kusan sözde atatürkçülerin komik cevapları ile dolu soru.

nedir oğlum sizin atatürkçülüğünüz? nedir lan ergenler?

her seçimden sonra facebook'ta " uyu sevgili ülkem uyu" dersiniz yine, akp'lilere laf atıyoz da sizin de altta kalır yanınız yok amk.

herif atatürkçülükle perinçek'i yanyana koyuyor lan inanılır gibi değil.
Atatürk çü değilim ama CHP nin Rize 1. Sıra adayı "Kenan bıyık" plase aday, seçimi kazanma şansı var o yüzden oyum CHP ye. oy verdikten sonra gidip 4 rekat tövbe namazı kılacağım "allahım CHP ye oy verdiğim için beni affet."
y-chp'nin artık seçmenini bile küstürdüğünün kanıtı oylamadır. Vatan partisi ve anadolu partisi birleşse y-chp'yi geçecek.

Ön seçime katılımın %40+50 arası olmasından anlaşılmıştı zaten.

edit : mhp atatürkçü diyenler görmekteyiz hala. evet
mhp ye vermeyeni dövüyorlar.
chp'ye basacağım mecbur. henüz alternatifleri başarılı olacak durumda değil.
Mhp gönlümden geçen ama iş yok chpyi siktir et,
Hepara yüklen, adam komutan, taşşak da var.
güncel Önemli Başlıklar