bugün

şaka gibi olan durum. şu sözlükte bunları görüyorum var ya. tutamıyorum kendimi. siz o adam sayesinde bu sözlüğe bir şeyler yazabiliyorsunuz. yoksa allah bilir hangi ülkenin köpeği olurdunuz belli değil.

ayrıca moderatörler çok güzel yönetiyor şu sözlüğü. adama etmedikleri hakaret kalmadı, neredeyse küfür edecekler artık, ama moderatörler entrynin başlığa uyup uymamasına bakıyor. önce siz şunları halledin de sonra neye bakarsanız bakın.

umarım moderatörler görürde bir şeyler yaparlar. ayrıca umarım bu entry de silik yemez.

edit: hangi söylediğim haksız da eksi koydunuz??? lafınız varsa buyrun, paylaşın. yorumlarınızı bekliyorum.
öldürdük mü ne yapık sizi? bu kadar eksilemek niçin? bakın, eleştirebilirsiniz ama hakaret edemezsiniz. susun mu dedik size, ne yaptık???
hakaret olmadığı müddetçe fikir özgürlüğünün dünyanın her yerinde oldugunu bilmeyen cahil kişi beyanı. evet..
korku cumhuriyetine hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.

sizi hangi hilal altına alalım yoksa ampul mü isterdiniz?
keşke şu sözlükteki yazarların bir çoğu hakaret etmemeyi öğrenebilse. özellikle böyle bir lidere etmek, cidden olmuyor. dediğim gibi, eleştirin ama hakaret boyutuna getirmeyin. ama şu sözlükte hakaret edenler az sayıda da değil maalesef.
Fikir özgürlüğünden anladıkları Atatürk'ün annesine, babasına, şahsına hakaret olarak algılayan ahlaksız nesilin torpilli olmasından dolayıdır.
Aynı hakaretleri liderlerine yapsak o zaman fikir özgürlüğü bir yerinizde patlar.

Ayarını bozduğun kantar gün gelir seni tartar atasözünü bunlara ithaf ediyorum.

Ve buna çanak tutan zallından yetkilisine cümlesine selam çakıyorum.