bugün

atatürkün düşmanları bile bu kadarını başaramıyordu yahu .

atatürkcüler sayesinde atatürkü seven kimse kalmayacak bu gidişle .

kendilerinden başka tabiki .

o da geriden seviyorlar yani yoksa neden nefret ettirsinler ki !
bu kadar uzun boylu konuşup

nedenini açıklamıyorlar ?

hırsızlık mı yapmış ?

rüşvet mi almış ?

devlete hemşerilerini mi doldurmuş ?

yancısına ihale mi vermiş ?

varsa böyle bir şey

16 senedir iktidar olup ortaya çıkaramayan ılıktır.
onlar genelde kemalistlerden oluşmakta. tabii göremiyorum emme olasılık yürütüyorum.

kemal - arapça bir ad, ki büyük liderimizin "resmi" adı da bu değildir.

izm - ingilizce bir ek, oraya da fransızca'dan geçmiştir.

iki yanlış, bir doğruyu götürerek "neyin ne olduğunu" bilmeyen insanlarca bir çatışma içerisine sokuluyor. batıcılar, avrupa severlerden ayrı olarak "biz avrupalılardan", adı üzerindeki bizlerden farklılardır.

işbu savlarda gördüğünüz üzre, biz atatürkçüler ile kemalistler arasındaki anlam-kavram kavgası da besbelli ki kendilerinin öne sürdüğü argümanları bile bilemeyecek, farkında olamayacak olduklarından ötürü 1-0 önde (lehimize) başlamaktadır.
ben hem atatürkcüyüm hemde bu milletin yarısından çoğu aptaldır dersen fatura beklediğin gibi çıkmaya bilir .

atatürkün zeki dir çalışkan dır dediği millete aptal diyenler kim ?

bizatihi atatürkcüler değil mi ?

işte bu tür şeyler atatürcülerin atatürkün adını kullanarak kirli emellerine ulaşmaya çabaladıklarını gösteriyor millete .

millete şamarı seçim günü 60 seneden beri olduğu gibi atatürkcülerin sıfatına yapıştırıyor doğal olarak .

içlerin de gerçek atatürkcü olanlar yok mu ? illaki var ama bunlara sessiz kaldıkları için onlar da ortak oluyorlar tabi .

atatürk için atatürkün milleti için hiç bir şey yapma sonra gel karşıma biz atatürkcüyüz de .

has siktir ordan .
donsuz dincilerinde dinden nefret ettirmeleri.

hele akabeli olanları tam bir rezalet.
bahane g.t gibidir herkeste 1 tane bulunur bazılarında 2 şer tane vardır sözünü akla düşüren iddiadır. içinde hainlik varsa içinde ipnelik varsa illa bir bahane bulursun böyle.