bu ülkenin buralara geldiğini bu kadar geliştiğini gördükten sonra geri giderdi kesin.
partisini berbat eden kılıçdaroğlu'na birkaç çift lafı olurdu sanırım.
kalpten gider.
Adamim diye gecinen adamlar kalmaz ortada.
olsa ile bulsa ikisi bir araya gelse .
tayyip erdoğan başbakan olmuştur ve bush ile ilk görüşmesine gider. görüşmede birbirlerine sürekli ahkam keserler, yani hava atarlar. Bush "bizde öyle bir teknoloji varki ölüyü diriltebiliyoruz" der. Tayyip de aşağı kalmamak için "bizim akp üyeleri de 100 metreyi 3 saniyede koşarlar" der. Sonra bush türkiye'ye gelip bunu görmek istediğini söyler. tayyip de kabul eder. Tayyip türkiye'ye döndüğünde danışmanlarını yanına çağırır ve durumu anlatır. Danışmanlardan birisi der ki "sayın başbakanım acaba bush'a ölüleri nasıl dirilttiklerini sordunuz mu?" Tayyip "hayır sormadım" der. Danışman der ki "o zamam bush geldiğinde onu anıtkabir'e götürün, eğer atatürk'ü canlandıramazsa o rezil olur. yok canlandırırsa siz zaten 100 metreyi 3 saniyede koşarsınız"
Atatürk'ün ilkeleri 24 tarihli anayasanın 37 tarihindeki değişikliği ile ülkemiz anayasasında yer edinmiş olmakla birlikte şu an bu anayasa maddesine çelişkili durumumuz yüzünden bize üzülürdü sanırım. sosyal devlet, sosyal mi ? hmm. hukuk hağ ? ne hukuk mu ? hağğğ.
"Osman Paşa, Ali Komutan, Erdal Komutan, Türker komutan, ilker Paşa (Ve diğerlerine) harekat orduları, Kuvayı Milliyeciler ve hepsinden önemlisi yağlı urganlar hazır mı arkadaşlar" diye sorardı. Sonrası malum zaten...
yine sirozdan geri giderdi . net

insan 70 inde ne ise 170 inde de aynı oluyor .
Hemen akp li olurdu.
RTE bırak fare gibi saklanıp CEp telefonuyla bağlanmayı, başka ülkeye kaçıp soyadını değiştirirdi totışunun korkusundan.
MiLLiYETÇiLiĞiN KRALINI YAPARDI AMA BÖLÜCÜ MiLLiYETÇiLiK DEĞiL BiRLEŞTiRiCi MiLLiYETÇiLiK.
hemen reyizin elini öper, beni de partiye alsana lan

ihale falan bağlasan da yolumuzu bulsak,

dermişim.

la yıllarca ayağımızdan postalı çıkarmadan cepheden cepheye koştuk

sırf şu yobazların oyunlarından kurtulalım diye

gene memleketi yobazlara teslim etmişsiniz

yaptığınız yapacağınız işe zçam, artık ben yokum

bakın başınızın çaresine

derdi.