bugün

evet arkadaşlar; hepinizin bildiği üzere atatürk kemalistler tarafından örnek alınan, geçmiş tarihte yaşamış eski bir önderdir.

böylesine örnek alınan bir kimsenin çocuklar üzerinde kötü örnek olacak bazı fotoğrafları olduğunu ne yazık ki üzülerek tespit ettim.

elbette bunda atamızın suçu yok fotoğrafçı kötü örnek olacak fotoğrafı çekmeseydi dediğinizi duyar gibiyim.

peki aşağıdaki fotoğrafa ne demeli? kucağında ülkü olmak üzere bir sürü çocuğun yanında bira içmesi de atatürk ün bu konularda dikkat etmediğini bizlere gösteriyor.

http://galeri.uludagsozlu...foto%C4%9Fraf%C4%B1-53405

burada etkilenmiş küçük kemalist bir çocuğu görebilirsiniz;
http://galeri.uludagsozlu...%C3%A7en-%C3%A7ocuk-2273/
bira içmenin kötü bir şey olduğunu bizlere anlatmış şakirt aydınlanmasıdır. 15 yaşından beri bira içerim daha bir kötülüğünü görmedim. içki içmem vs diyen adamdan büyük kötülük gördüm o ayrı...
içki içmesinin yanında, sigara içerken resmedilmiş bir çok fotoğrafı da bu kategoriye girebilir.
klasik bir söz ama;
adamın sarhoş kurduğu ülkeyi, ayık idare edemiyorlar.
atatürk'ü anlayacak zekaya asla sahip olmadan bir ot gibi solup gidecek guruh'un bir çalışması.

atatürk'ü kötüleyebilmek gerçekten yetenek işi , dünya'ya başarlı işlerle imza atmış bir liderin ,türki ve diğer ülkeler dahil yüz milyonlarca insanın kalbine girmiş olması, atatürk'ü kötülemek için malzeme bulma işini oldukça zorlaştırmıştır , bu zorluktan dolayıda fitne fesat , iftira her daim bu müslüman görünümlü 4 kalp odacıklı memeli canlılarda fazlasıyla bulunur
(bkz: sigaraya atatürk yüzünden başlamak)
öyle bir şahsiyetin çoçukların yanında bira içmesi şaşırtıcıdır.o içtiğğinin bira olması kanısına nerden vardınız.zaten bu ülkede atatürk okul kitaplarında muhteşem tanrı.ülkem sokaklarında kafir, deccal.atatürk hiçbiri bütün bir zaferi atatürke bağlamak yanlış olduğu gibi.onun yaptıklarınıda yoksaymak büyük bir gaflet olur.
atatürk üzerine yapılan gereksiz polemiklerden biridir. fotoğraflarından önce ne yaptıklarına bakılmalıdır.
meyan kokunden yapılan haşlamayı bilmeyen cahil cuhellanın b. k atmak için yer aradıgının resmıdır. sokaklarda ınsanların sırtlarında buyuk ibriklerde satıkkları şeydir.
resim 1 adam şıra içiyor.
resim 2 ise yazarın gençlik halleri.
Diye bir şey yoktur. içki içmek herkesin kendi zevkidir. Örnek alınması gerekmez. Bu gibi boş şeyler yerine atatürk ün çalışkanlığı, cesareti, fikirleri örnek alınmalıdır. Ama nerde. Zavallılar yine iş başında olduğundan ortalığı pisletmişlerdir.
resimlerinden alkol ve tütün ürünlerini mozaikleyince bütün kemalistler umreye koşacak zaten bütün iş atatürkün resimleri.
çocuklara kötü örnek olmayan fotoğraflardır. alkol kullanımı sadece dini görüşlerini öne süren bir takım zibidilerin ''aa, kötü, pis'' dediği olaydır. ne var olm alkolde. babamda küçükken viski içirirdi bana, şimdi viski eksperi sayılırım. genel kültür sonuçta ama; bu yobazlar içki kültüründen de anlamıyor vesselam.

velhasıl, atatürk canım o. içkisini de içer, zsa zsa gabor'u da hoplatır. helali hoş olsundur. az bile.
olmayan fotoğraflardır.
çünkü, (bkz: #17249068)'de güzelce açıklanmış olan fotoğraftır, fotoğraflar değil. yukarıdaki linklerden sadece bir tanesi ata'mıza aittir. önce başlıklarımızı doğru düzgün açalım.
gel gelelim, varsayalım, hadi diyelim ki bira olsun;

-sanıyorum ki ben ve ülkesini birazcık da olsa seven her kişi, ayık kafalarıyla ülkeyi karanlığa süren, göz göre göre bataklığa saplayan liderlerdense, sarhoş kafayla dünyayı dize getirip milletine egemenlik hakkını kazandıran bir lideri tercih eder.
zeka seviyesine göre konuşan bir kuklanın saçmalığıdır. adı üzerinde kukladır.
zeka seviyesi oda ısısını geçmeyen şakirtlerin saçmalığıdır. atatürk, dünyada çocuklara kötü örnek olacak en son kişidir. 23 nisan'da dünyanın her yerinden türkiye'ye çocuklar geliyor, neden sizce?

ayrıca atatürk, saraylarda her gün biriyle düşüp kalkan sekso manyaklardan, gizli gizli afyon çekip kafayı bulanlardan bin kat daha dürüst olmuştur. o, kadehini herkesin önünde ve milletinin şerefine kaldırmıştır.
olmayan fotoğraftır tabi, elbet, mutlaka, vb.

(bkz: adam atatürk dedi beyler)
cephede olan fotoğraflarıdır, çocuklara vatan için savaşmayı özendirebilir yasaklanması gerekir, satmaya meraklı bir nesil lazım bize vatan sever değil.
eksi almak için uğraşan bir insanın çabasıdır. eksi oy vermeyerek, "he canım, he gülüm" denilerek geçilmesi yerindedir.
atatürk aslan sütü içerdi çünkü aslandı o aslan.
çocuklara bundan daha kötü bir örnek olamaz:
http://galeri.uludagsozlu...o%C4%9Fan-heykeli-127173/

--spoiler--
süremeyeceğin ata binme!
--spoiler--
Atatürk'e olan nefretin nedenini hala anlayabilmiş değilim. Ulan Atatürk'ten önce birsürü halife, paşa, sultan bu ülkeyi düşmanlardan koruyamamışken, ayyaş( Atatürk düşmanlarının tabiri ile ) bir adam gelmiş kurtarmış daha ne? Ananın Rus, Fransız, italyan, Yunan'ların elinde orospu olması daha mı iyi olacaktı? Neyin kafasını yaşıyorsunuz anlayamıyorum! Siz devleti kurtaran adama ayyaş diyorsunuz da sizin kafanız kaç milyon?

(bkz: Kuzuların Sessizliği)
Çocugun kemalist olduğu ne malumdur.
sokaklarında hatır hutur kurban kesilen ülkede tek kötü örneği atatürk fotoğrafı zanneden tiplerin sallaması.

birayla mı yıkadılar çocukken sizi, ne bu bira korkusu?
örnek olacak bir çok fotoğrafı varken kötü olacaklara mı aklın takıldı? dedirten başlık. verdim eksini koçum.
güncel Önemli Başlıklar