bugün

(bkz: Troll gelmiş troll gidecek yazarlar)
recep tayyip erdoğan'ın ben öyle bir tanrı atamadım demesiyle ayarı vereceği gerçek.
Turk milletini neredeyse yoktan varettiği için yadırganmaması gereken gercektir.
Sözlükten örnekler: (bkz: atatürk allahı yendi) gibi başliklar silinmiyor, ama dün bir arkadasin atatürkü hafif rencide ettigi başlik hemen silindi.. Yani atatürk tanridan da üstün bir varlik olarak görülüyor halen.
rte nin elini sikmak ibaadet ona karsi olmak allaha karsi olmaktir zihniyetini tasiyan zihniyetine ossurdumunun akil fukarasi gerizekalilarin isitip isitip ortaya attigi zihinsel dusuncel acidan fakirimsi entiridir. ulan olm memlekette banka liman arazi birakmayan 360,000,000,000 dolar borc takan egemenlerin yerli isbirlikcisine allah muamelesi cekmiyoruz! en azindan.
yanlış anlama şurdaki, onca gazi, şehit yok sayılmıyor. hepsine minnettarız, hepsine saygımız sonsuz. ama her birini ayrı ayrı anamayacağımız için, başlarındaki adama gösteriyoruz saygımızı. cumhuriyeti kuran, bir kadın olarak bana o hakları tanıyan insana.

şu dönemde bile başımızdaki orospu çocuğu kadınları kısıtlamaya çalışıyor. din diye insanların aklını sömürüyor. atatürk o şartlar altında özgürlüğün önemini vurgulamış. bu tanrılaştırmak değil, sevgidir saygıdır. göt kıllığı değil, minnet borcunu ödemek, onu anmaktır.
çünkü gerçek olmayandır. tıpkı tanrının da tanrı olarak görünmesi gibi.
padişahların halkına "kulum" diye hitap etmesine karşın yadırganmayacak durumdur. atatürk ayrıca tanrı değil bir insandır, hz muhammed gibi, hz isa gibi, fatih sultan mehmet gibi, sizim bizim gibi sadece bir insandır.
tanrı kompleksine sahip insanların kapsama alanındaki tüm insanları kendinin üstün olduğu gerçeğini kabul ettirmesinden kaynaklanan sorun.
hep bu eğitim ile ilgili sorunlar.
tanrı gibi kusursuz olduğundan kaynaklanan şeydir.
her şeye gücü yeten allah sıfatına göre olabilecek şeydir. şimdi gelip allah atatürk vücuduna bürünemez dersen zaten sen kendi müslüman kişiliğin ile şirke girersin.
siyasi parti liderlerini peygamber olarak addeden güruhun nedense yadırgadığı durum. bir öneri, birinin dinine sövüyorsanız önce müslüman olunuz lütfen. bu milletin kemalistide aynı muhafazakarıda.