bugün

'uluhiyet' atfettikleri ve islami hiçbir değer bulamadıkları liderlerini müslüman göstermeye çalışanların yalanıdır. kısacası, gerçekle yüzleşemeyenler, yalanlara 'gerçek' gömleği giydirirler.
Olaya göre zamanın suidi kralı hz. Muhammed'in mezarını taşımak için yıktıracakmış ki en büyük çelişki burada atatürk arayıp bilinen şeyleri söylemiş. Ancak doğruluğu hakkında kesin bir somut bir bilgi bulunmamaktadır.
che guevara'nın çantasından nutuk çıkması'yla yarışacak yalandır.
kadir mısıroğlu adlı vatan haini diyorsa külliyen yalandır. bu adam ''allah bir'' dese bile kesin bir üçkağıt vardır o konuda.

editname: lı + - %
dindarların atatürk'e karşı bu tavırları beni daha çok atatürke bağlıyor, ama unutuyorlar bu ülkenin atatürk sayesinde laik olduğunu, aslında kendileri laik olmayı istemiyorlar ama dinlerini özgürce yaşıyor olmaları atatürk'ün sayesindedir. atatürk'ün bir dine mensup olup olmadığınıda bence pek önemli değil.
bazı salaklar peygamberin mezarının taşınması için yıkılacağını söylemiş. halbuki alakası yoktur. kabir normal şekilde sonsuza dek yıkılmak istenmiştir bunun sebebi ise dönemin suud kralının ve kabilesinin çeşitli inançlarıdır.

akp milletvekilinin bile ağzından dinleyebilirsiniz bu gerçekleri.

baktım ki hala salak salak konuşmalar dönüyor linkini koyarım.
Kurtardı veya kurtarmadı. Boşverelim geçmişi. Bu sefer kim kurtarak onu düşünelim. (bkz: gündem)

edit: bunun nesini eksiledin? doğru-yanlış demedim. şu an evet şu an mezarı yıkma girişiminde bulunuyor araplar. kim kurtaracak diyorum eksi. hayır neye eksi?

neye?
atatürk kurtarmadı diyelim ki o çook sayın ve her konuda islamın kaplanı kesilen başbakan bu sefer kurtarsın da görelim

yada o mevzuyu engellemeye çalışmayı bırak bir tek laf etsin de görelim..
Bu yalana hiç gerek olmayan bir tarih tünelidir içinden geçilen. Peygamber mezarlarını kurtarmıştır umarım, onlar da kültür mirasıdır neticede. Ama bir tek tarih yazılmıştır, olması gerektiği zamanda olması gereken yerdeydi ve kıçımızı kurtardı.
binlerce uyduruk yalandan biridir.
-şimdiki buldozercileri de görüyoruz kendi oyundan peygamberine ihanet halinde!

-atatürk hık demiş burnundan düşmüştür!
mısıroğlu gibi kemalizm karşısında takındığı tavır belli olan ve tarafsız olmayan birinin verilerine inanmak dabakhanede bok aramaktan başka bir şey değildir. başkaları yalan söylüyor da bu adam mı doğru söylüyor? tısfıskıs... kadir mısıroğlu yalanladıysa artık çok eminim atatürk kurtarmıştır.
Kurtarsa bir dert kurtarmasa bir dert. Çapsızlıktan hiçbir şeyle uğraşacak kapasitesi olmayanlara yine meme olmuş.
21. yüzyılda hala bu işleri kovalayan geri zekalıların olduğu bir ülkenin kalkınmaması doğaldır.

Şu an sınırları belli olan ülke toprağını kurtardığı için sen peygamberinin mezarı yıkılmasın diye otur dua et. o yukarıdan inen sarıklılar senin duan sayesinde iner kurtarırlar peygamberinin mezarını.

Ayrıca atatürk müslümandı veya değildi, sıratı atatürk'ün kucağında mı geçeceksin de bu kadar ilgilendin ?

Adolf hitler'e yahudileri katlettiği için teşekkür etme yavşaklığında bulunan bu sözde müslümancıklar yarın öbür gün hitler aslında müslümandı bile diyebilir. Çünkü bunlar için kendilerine zarar veren, kendilerinden olmayan herkesi düşman belleyerek öldürmek doğal bir sonuç.

not: Siz müslümansanız ben de değilim. Allah sizin gibi parazitleri önce bu ülkenin, sonra diğer tüm müslümanların başından def eylesin.
gerçek dışıdır, Atatürk ün bile bundan haberi yoktur. Kurtuluş savaşında son gücünü harcayan ordusununda fransız ingiliz işgalindeki toprakları geçecek gücü yoktur ayrıca, olsaydı Atatürk yeni elden çıkmış rumeliyi almak isterdi, doğduğu toprakları kurtarırdı yada musulu kerkükü alırdı, hatayı bile yıllar sonra alabildi.
m.kemalin kemal ismini alma olayı gibi tarihimizin komik yalanlarından biridir.
hikayedir. kemalistlerin din hakkında savunacakları birşey olmadığı içindir ki, böyle çoluk çocuğun bile güleceği yalanlarla halkı kandırmaya çalıması komiktir. ha birde japonya da cami yaptırmışlığı vardır mustafa kemal paşanın onunda yalan olduğunu söylemeye sanırım gerek yok. dini yıkılmış, alfabesi bir gecede değişmiş, hocaları öldürülmüş bir toplumu bırak sen, peygamberin mezarını kurtar. yok ya. hadi canım.
Kemalistlerin zoruna giden gerçektir. Mektup genel kurmay arşivlerindedir.
klasik sol-kemalist propagandasıdır.
atatürk'le ilgisi olmayan olaydır.

yalanı ortaya atan ve böyle çapsız bir iddianın asılsızlığını ortaya çıkardım diye sevinen embesilleri çay koymaya davet ediyorum.

atatürk'ün sanki bu iddiadan haberi varmış gibi davranıyorsunuz ve ona da giydirmeye çalışıyorsunuz karavaşlar sizi.
ikra bi ismi rabbike'ye, ayete "safsata" diyen mustafa kamâl'ın yapmayacağı bir olaydır tamamen yalan olandır.