bugün

13 Mayıs 2007 tarihli Yeni Özgür Politika gazetesindeki habere göre 9 Mayıs 2007 tarihinde Cebeci Kampüsü'nde meydana gelen çatışmada sözde Devrimci-Demokrat-Yurtsever Öğrenciler'in (PKK yandaşıdırlar) attıkları slogandır.
edit: atatürk kadar başınıza taş düşsün dedirten slogandır, iğrençtir. Be davar madem yurtseversin nasıl bunu dersin? yurt'tan anladığın hangisidir? demokratsın? şiddeti, imralı sakinini överek mi demokrat oluyorsun?devrimcisin? en büyük devrimciye hakaret ederek mi devrimci oluyorsun? çay koy bile diyemiyorum sizlere.
http://www.yeniozgurpolit...bolum=haber&hid=16935
sen kimsin lan? diye bana kahkaha attıran cümlecik, slogancık.
he bide hangimiz itiz acaba, o da merak konusu.
hangimiz amerika'nın attığı kemiklere atlarız,
hangimiz devamlı bir sahibin emrinin altındayız?

sen misin devrimci?
neyi devirebilirsin ki sen?
mesut barzani'yi mi, apo'yu mu,yoksa bush'u mu?
he hangisini? hiçbirini!.

sen zavallı, beyni yıkanmış bir kölesin oğlum.
unutma bunu!.

sen hakikaten devrimci olabilsen, o kadar zekân ve donanımın olsa alayını silahsızca devirip kendi uygarlığını yaratırdın zaten.

ama sen anca birilerinin elinden kemik bekleyip havlamayı bilirsin.
devrimciyim deyip emperyalist kokonalardan medet umarsın, kucaklarından inmezsin.

benim bu memleketi paylaştığım kardeşim sen olamazsın, çünkü o bu kadar soysuz olamaz.

sen sadece vakti gelince benden de kemik bekleyecek bir zavallısın oğlum.
unutma bunu!.
yedigi kaba sican aciz mutantlarin attigi slogan.

(bkz: adam olana cok bile)

--spoiler--
sen anandan yine cikardin amma
baban kimdi bilemezdin serefsiz
--spoiler-- *
biz duymamışız bu sloganı, mümkünse duyacağımız bir şekilde tekrar alsak. sen anandan yine çıkardını da anlamıyorlar bunlar, çıktıkları yere sokmak lazım artık..
merak ediyorum doktora tezi olarak alacam artık, dünya üzerinde içinden bizim kadar vatan haini çıkaran bir millet daha varmıdır? ali kemal'ler bitmiyor bu ülkede. allah hiç mi akıl vermiyor, yoksa verdiği bu kadar mı bu pisliklere.
böyle diyenelere tek sözüm var an itibariyle izmir'deki miting alanında atsınlar bu sloganı bakalım durdurulabiliyorlar mı? bir avuç insanın kendini dünyanın gücü sanmasından başka bir şey değilsiniz.
lpg ile çalışan insanların sloganı. ateşle sokulmayın patlar neme lazım.
daha kötüsü, halen bu adamları savunan insanların sözlüğümüzde, çevremizde, okullarımızda rahatça barınabilmeleri. domuzun önüne inci atılmaz denir hani; kendi ellerimizle besliyoruz resmen bu hayvan evlatlarını..

--spoiler--
benim bu memleketi paylaştığım kardeşim sen olamazsın, çünkü o bu kadar soysuz olamaz.
--spoiler--
(bkz: amerikanın iti olacağımıza atatürk ün iti oluruz)
peki bu slogan atıldı da niye sadece bir gazete haberini yapıyor.

Bunun bir provakasyon olduğunu, haberin ta 200metreden yalan koktuğu belli. Haberi yapan özgür politikanın bölücü ve işbirlikçi karakteri belli. Yaşanan olaylarda işçi partisine atılan sloganları ve tepkiyi sahiplenmek, bundan rant çıkarmak isteyen sözde grupçukların işi olduğu belli...
verilecek en kibar cevabımın

"apo'nun itleri, adam mısınız lan? basın geri!"

şeklinde olacağı slogan türü.

(bkz: ateş olsa cürumu kadar yer yakar)
bazı köpekler bu şekilde slogan atarken, irtica, terörden de büyük sorundur diyerek milletin inancıyla, başörtüsüyle uğraşmak bu itlere böyle bagırmaları için meydan vermek demektir. askeri istihbaratımız kimin karısı kapalı çalışması yerine bu itleri tespit etmeye kalksa, daha başarılı olabilirler.
kastedilen kitle ülkücülerdir kanımca. zira bu zihniyet yüzünden her kavramın içi boşaltıldığı gibi atatürk'ün de başına aynı şey gelmiştir. ancak atatürk ülkücü olsaydı *chp yerine mhp'yi kurardı. bu tarz sloganlar yüzünden ayrıca devrimci sol hareket de zedelenmektedir, çünkü insanlar sol düşüncenin ne olduğunu bilmemektedirler ve sloganlardan etkilenmektedirler. *
kastedilen kitlenin türkiye gençlik birligi adına atatürk afişleri ve resimleri dağıtan işçi partisi sempatizanları olduğu, devrim kavramıyla uzaktan yakından alakası olmayan yurtsever cephe'nin kullandığı slogan.

haberin taa 200 metreden yalan ve provokasyon koktuğunu anlayabilen yurtsever cephe sempatizanları her zamanki gibi suçu başkalarına atıyor tabi.. pay çıkarmak isteyen grupçuklar, tepkiyi sahiplenmek isteyenler filan.. ulan, " bizim olduğumuz yerde adt masası ne arıyor; dağıtalım bunları " diyebilen, atatürk milliyetçeliği hakkında zerre kadar bilgi sahibi olmayan adamlarsınız; haber yalan olsa ne olacak? bağıra çağıra özgürlüğü savunup da kuyruğunuz sıkışınca adt afişlerini indirebilecek kadar zorbalaşmadınız mı? türk bayrağı'nı " faşist bayrağı istemiyoruz " diyerek indirmeye kalkışmadınız mı? allah rızası için şu kadarcık beyninle tespit yapmaya kalkma; gün gelir o söylediklerini öyle bir yuttururlar ki sana..

edit: anlayamadığım, haber; minibüslerle adam getiren yurtsever cephe'yi tamamiyle suçsuz, kışkırtılmış grup olarak gösteren, bölücü lideri için imza kampanyası başlatmış, tamamiyle kürtçülük yanlısı bir kaynaktan yapılıyor ve sempatizanları yalan diyor. nasıl adamlarsınız yeminle hayret ediyorum..
tanım: (alıntıdır) 13 Mayıs 2007 tarihli Yeni Özgür Politika gazetesindeki habere göre 9 Mayıs 2007 tarihinde Cebeci Kampüsü'nde meydana gelen çatışmada sözde Devrimci-Demokrat-Yurtsever Öğrenciler'in (PKK yandaşıdırlar) attıkları slogandır.

yorum: ya ben buralara bi yerlere bol miktarda kızılcık sopası gizlediydim nasip bu zamanaymış demek ki gelin lan buraya piç kuruları sizi. ananızın a.ına beton döktürürüm bütün mahalleniz abazan gezer sonra g.tverenin çocukları sizi. * * *
bu .rospu çocuklarının bir tanesi benim yanımda atsın bu sloganı ben boğazını kesip pişman değilim deyip artık hakim ne verirse yatmaya razıyım...yeter ulan!!!