bugün

yüzeken ve yemek yerken fotografı varken ibadet ederken hiç fotografı yoktur.
bu düşünce de olan bir insanın, Kur'an okurken kaç tane fotoğrafı olduğunu merak ettirmiştir.
şimdi ki insanlar ibadeti reklam olarak yaptığı için biraz tuhaf olabilir. atatürk dindardır demiyorum ama bu kadar saçma bir şey delil olarak sunulamaz. reklam bu günlerde çıkmış bir şey çünkü.
hiçbir kimseyi ilgilendirmeyen bir durumdur.
ibadetin reklamını yapmamasindan. Allah ve kul arası cicim günümüz siyasilerinin bilmediği yada başaramadığı olay.
Ayıptır. Ben ne zaman kuran okusam selfie çekerim mesela. Hatta 'quran okurqene' diye ayrı bir klasörüm var telefonda.

(bkz: bsg)
(bkz: Atatürk ün hiç sıçarken fotoğrafı olmaması)
''Atatürk'ün masal okumaktan daha önemli yapacak işleri vardı.''
(bkz: insanların sıçarken fotoğrafı olmamasına rağmen sıçtığı gerçeği)
(bkz: çocuk yaparken fotoğrafı olmayanın çocuğu olması)
(bkz: 1920lerde flickr mı vardı aq)
ibadet gizlidir. ondan.
(bkz: derdini sikeyim)

Ulan bi bitmediniz amk.
atatürk ün hiç kuran okurken fotografı yok diye bir insanı dinsiz ilan eden çakalları gördükçe deliriyorum. kardeşim allah aşkına hangimizin kuran okurken fotoğrafı var? çok şükür müslümanım ama kuran okurken tek kare fotoğrafım yok ömrümün sonuna kadar çekmeyide düşünmüyorum vesselam.
Zaten hepimiz kur ' an okurken namaz kılarken fotoğraf çektiriyoruz dedirten söylem. Artık nereden saldıracagını sasırdı bu aralar muhafazakarlar.
Efendim her şey milletin önünde yapılmaz. Kim kuran okurken fotoğraf çekinir ki?
Ayrıca atatürkün burnunu silerken hic fotografi olmaması atatürkun burnunu silmedigini mi gösterir?
Tras olurken de resmi yoktur ancak her sabah tras olurdu atamiz.
Çok bos şeylerle ugrasiyoruz. 74 yil önce ölen birisi kuran okuduysa bize ne okumadiysa size ne?
türkiyenin kurucusudur islamın değil. böyle bir fotoğraf için zorunluluğu yoktur. kimse de bunun için atatürke kızamaz.
senin var mi da bunu dert ediyoesun sorusunun belirmesinin een buyuk sebebi olan tespit.
(bkz: ebu bekir el bağdadi nin oruç tutarken hiç fotoğrafı olmaması) ve bilimum müslüman olduğunu iddia aden zat'ın her vakit namazını kıldığını ispat edecek kadar fotoğraf eklememiş olmasından daha kötü değildir.
Yuhbamk yaptigi ibadetin fotosunu cektirenin de ruh halinden suphe emek lazim son oturus ettehiyatu selfisi.
osmanlı sempatizanı ve yobaz olursanız çocuğunuz böyle başlık açabilir dikkat.
niye oyle diyosun ki her cuma camiiye gizli gelmiş gibi yandan gazetecilerin cekip bilmuomus gibi davranmasindan iyidir ayrica bunu yaziyosun sunuda bilmelisin ibadetin gizli olani daha hayirlidir.
herkesin namaz kılarken fotoğrafı var mı? saçma.
"dua ettiğin zaman iki yüzlüler gibi olma; onlar insanlar kendilerini görsünler diye, havralarda ve köşe başlarında durup dua etmeyi severler. doğrusu size derim; onlar ektiklerini biçerler. fakat sen dua ettiğin zaman kendi iç odana gir ve kapını kapayarak gizlide olan rabbine due et. gizlide olanı gören rabbin sana karşılığını verecektir." - kitab-ı mukaddes matta 6 / bap 6.
gösteriş meraklısı mal oğlu malları ortaya dökmüştür.
Bu onun kuran okumadigi anlamına gelmez. Belki de atam müstakil evinde okurdu ve bunu da gösteriş olsun diye fotograflatmazdi.
Senin annen kuran okurken fotoğrafınımı cektiriyor bilader.