bugün

Orospu çoçuklarına dert olmuş nasıl içtiği. Halbuki hesabını ahirette veriyor Mustafa Kemal . O yüzden orospu çocukluklarını pek ilgilendirmeyen bir durum.
iyi yapmış afiyet olsun.
saginda 6 yasinda kiz cocugu, solunda uvey oglundan ayirtip kendine aldigi karisiyla deve sidigi icse taparsiniz ama...
istediğini içer size ne. o da bir insan.
o kadar yobaz ayık kafayla çekilmiyorduysa demek ki..
Sağında afet inan solunda mason şükrü kaya olduğu halde onlarla birlikte içmektedir

görsel
Yılmaz özdil başlık açtı sandım..
Ataya viski filan yakisirdi niye rakida israrciydi anlamadim.
Ben her gün 1 litre içiyorum, bu köpeklerle baş etmek için; vatanımı koruyamıyorum. "O" yarım litre içip bir vatan kurmuş... Allah ondan razı olsun.
Bizleri zerre ilgilendirmeyendir, zevkidir, tercihidir.
Bizler milletin yediğiyle içtiğiyle değil, icraatlarıyla, başardıklarıyla, vatanına, milletine, bayrağına kattıklarıyla ilgileniriz.
Kutsalımız bunlardır.
Emek, erdem, duruş, insanı lider yapan en önemli unsurlardır.
Afiyet olsun ata'm, bal, şeker olsun!
paşam bu çomarlarla ben nasıl muasır medeniyetler seviyesine ulaşacağım diye dertten içmiştir kesin.
bununla ilgili eski genel kurmay başkanı ilker başbuğun bir açıklamasını duymuştum.bu açıklama sürekli düşündüğünden kafasını dağıtmak için içki içtiği yönündeydi(kafayı bulucak şekilde içmiyor).doğru olabilir çünkü bazı zeki insanlar hakikaten kafalarını dağıtmak için bir takım şeyler(uyuşturucu tarzı) alabiliyormuş ama daha sağlıklı alternatifler üretilebilir veya uygulanabilir ayrıca şunu da söylemem gerek velev ki içti sana zararı yoksa sanane dedirticek sorudur
(bkz: adam haklı beyler) bu kadar çomara başka türlü katlanılmazdı zaten .
Atam gibi olabilmek için kendini paraladığı halde üç arşın yol gidemeyen sucukçu muhasebecisi'ne örnek olmalıdır.

Demek ki ayranla olmuyor bu işler..
atanın 1/67 boyuyla o kadar içkiyi nasıl içti sorusunu akla getiren durumdur.
Azıcık daha çaba sarf etmem gerek paşam kadar olamam ama denemeye değer.
Yarasın paşama. Afiyet olsun. Keşke biz de onunla içebilseydik.
Afiyet olsun paşama.
Vatan bırakmış. Var olanı yememiş. Helal olsun Paşama...
Şimdiye kadar hiç içmemiş birisi olarak beni alakadar etmeyen durum.

Milleti düdükleseydi ayakta alkışlardınız orospu çocukları.
Çankaya köşkünde çilingir sofralarını bizzat kuran cemal granda'nın hatıratında dikkat çeken durum.