bugün

onun bileceği iştir.
vah vah iki savaş arası bir gidiverseymis ülke nasılsa kurulurdu arada bir yerde.. e ayrıca sana ne sen gittin mi
hacı olsa da olmasa da, o atatürk'tür.
insanların rahatça hacca gidebilmesini sağlamak uğruna gidememesi durumudur.
evet olmamıştır. allahla onun arasında kalan birşeydir. korkuyorum sözlük. yakında atatürk bizi neden s.kmedi diye başlık açacaklar. hoş, keşke bir ara kalksa yapsa da hepimiz rahatlasak.
(bkz: iyide kime ne)
(bkz: farkındamısınız)
atatürk ün namaz kılarken hiç fotosunun olmaması ile aynı nedene bağlı nedendir.
"benim bir dinim yok ve bazen bütün dinlerin denizin dibini boylamasını istiyorum"
"ceddimiz(atamız,soyumuzun ilki) bir kurtçuktur sonra o balık olmuş...vs"
"ahlaksız arap yaverinin(muhammed) kurduğu din ancak çöldeki bir bedeviye uygundur modern türk insanına değil vs..."
kur'an'ın türkçeye çevrilme sebebi:
"yıllardır kur'an ezberlemekten beyni sulanmış budalalara dönen türk halkı kur'an'ın modernizme uygun olmadığını anlasın,diye vs"
atatürk bir müslüman değildi deistti yani sadece tek allah inancı vardı.o çok zeki nerde ne yapması gerektiğini bilen bir siyaset insanı bir liderdir.bu arada ben elhamdülillah müslümanım.ama gerçek budur herkes kendi dinine göre bir atatürk uydurabilir ama atatürk hepsini çok sevdiği türk halkı bilimde ilerlesin diyerekten yaptı.çoğu insan sever çoğu insan sevmez.zorunluluk yoktur.ama sevmiyorum ben bu nedenden dolayı.
bir insanı sevmemek ona hakaret etmek demek değildir onu seven insanlara saygı duyuyorum.ama bu insanın inancı budur herkes müslüman olmak zorunda değil,size kalsa 6 milyar'a savaş açalım sırf müslüman değil diye.cahil kafası bu farklı inanclarda da aynı versiyonu bulunur.bu başlığı açanları kınıyorum.
hacı olmaması vatanı kurtarmasına engel olmamıştır.
(bkz: hacı atatürk)
şakirtlerinde kabul edeceği gibi büyük taarruz'a kadar atatürk bilfiil savaş yönetmiştir. yani hacca gitmeye vakit yoktur. gelelim sonrasına, büyük zaferden sonra antlaşmalarla ve yeni bir ülke kurmakla uğraşmıştır.* hacca gitmeye yine vakit yoktur. eh herşey tamam derken, sizin atalarımız, dedelerimiz, şeyhlerimiz dediğiniz insanlar bazı isyanlarda bulunmuşlardır. işte bunları bastırmakla da uğraşan atatürk hiç mi hiç vakit bulamamıştır hacca gitmeye.

zaten atatürk, cumhuriyet kurulduktan sonra hiçbir yurtdışı ziyaretinde bulunmamıştır. bunun nedeni güvenlik sıkıntılarından kaynaklanmaktadır. araplar'ın ne kadar güvenilir olduğu konusunda hiç şüphem yok tabi!

(bkz: arapların sırtımızdan vurması)
(bkz: arap ihaneti)
(bkz: çağlar boyu arap ihanetleri)
bu benden şakirtlere gelsin; (bkz: arapların ihanetine inanmayan islamcılar)
belki yerine dublörünü koyup hacı olup gelmiştir. bilemeyiz. belki elvis presley şu an yaşıyor. bilemeyiz. belki usame bin ladin şu an miami kıyılarında güneşleniyor. bilemeyiz. belki ben türkiye nin en zengin çocuğuyum. yok bu abartı oldu. olmadığımı herkes biliyor.
ilginçtir.
(bkz: osmanlı padişahlarının hacca gitmemesi)
zamanında son japon harikası şakirt c 3000 bulunmamasından kaynaklanan durumdur.
ömrü savaşlarda geçtiği içindir.
güncel Önemli Başlıklar