bugün

sağdaki soldaki bazı dalyarrakların çükünün kılı olan ibnelere dert olmuştur.
anıtkabir'i görmeyen yazar beyanı takım elbiselerini git gör bi bakalım dedirten.
Ben takim.elbiseleri.gordum evet ataturk uzun biri degil ama kisa olsa nolur yani.
1.74 kısaysa ölmeli türk toplumu erkekleri...
Çoğu kaynakta 1,68 m olmakla beraber 1,74 olduğunu belirten kaynaklarda vardır. Ayak numarasıda 42 deniyor.
tam tersi olarak... (bkz: boyu uzun aklı kısa liderler)
boyuyla neden ilgilenildiği de ayrı bir ironidir. şşşhh çaktırma.
Bi bu kalmıştı zaten konuşulmadık.
"Önemli olan boyu değil işlevi" sözünün erotik şakalar haricinde de kullanılabileceğini göstermektedir.
Düşmanı ülkeden kovmaya yetmiştir

görsel
Sabah badelenmesi henüz bitmiş aktrollü geren olay.
Kahramanlığına ve 7 düveli inleten türk-islam şuuruna hiç tesiri olmayacak bir şeydir. Enver Paşa'nın da boyu kısaydı ama Trablus'ta, balkanlar'da, orta asya'da düşmana karşı kahramanca çarpıştı.
putin'in de boyu kısa ama reisinizi özür diletmeye ayağına çağırıyor. işleve bakacanız hacılar. devede de boy var.
dünya ya yön vermiş karizmatik pek çok kişiliğin boyu kısadır.
adam o kısa boyu ile (1:57 diye biliyorum) şavaş yönetmiş, ülke kurmuş, ölene kadar tek adam olarak yönetmiş ülkeyi.
hain dedelerin topunu skecek kadar uzunmuş ama.
doğrudur. bu yüzden atatürk olmuştur. buna napolyon kompleksi denir.
Bu yüzden her zaman reisin gölgesinde kalacaktır.
(bkz: so what)
Bu yüzden hep LC Waikiki'nin çocuk reyonundan giyinmek zorunda kalmıştır.
Bütün uzunlar ahmaktır Ömer hariç bütün kısalar fitnedir Ali hariç der Araplar insanların boyunu zekasını Allah verir önemli olan insanın Allah'ın verdiği nimetleri değerlendirmesidir.
kavakta da boy var ama gölgesi yok. O yüzden icraata bakın. küllerinden bir memleket kurdu. anka kuşu misali.
1,67 olarak standartın çok altı boydur..