bugün

ali rıza efendidir. ama bildiğimiz resmi yanlış diyorlar.
atatürk'ün mendilinin sahibi olan atatürk'ün babasıdır.
Herkesin babasi kutsaldir.

Yasalarla korunsa da korunmasa da hakkinda ileri geri konusmak serefsizliktir.

Hee sadece topluma mâl olmus biri diye babasinin ustunden prim yapmaya calisacak birisi once kendi babasindan bahsetsin, nedir necidir onu anlatsin.
görsel

orjinal osmanlıcası;

görsel
o olmasaydı baban kimdi bilemezdin şerefsiz diyenlerin araştırması gereken konu.
Zübeyde hanım kadar kıymeti olmayandır.
babatürk tür.
siz bunu diyorsunuz ya hani. atatürk görse bunu senin gibi adamların babasını istiklal mahkemesinde astığı için güler geçerdi. ha seni de asardı ama artık adam mezarından kalkamıyor malum.

ettiğin küfürler senin beyninde olan şeyin klavyene yansıması. ama üzülme canısı öyle ya da böyle burası laik türkiye cumhuriyeti. rejim değiştirmeye çalışanı afedersin "sikerler"
http://m.haberturk.com/ya...77-bu-herifler-muslumansa

Yeterince açıklayıcıdır!
bir insanın anası babası üzerinden yargılamak, annesi ve babası üzerinden kötülemeye çalışmak acizliktir. yargılayacaksanız yaptıkları üzerinden yargılayın diyeceğim lakin atatürkü koruma kanunları diye bi olay var. yargılayamazsınız yani. bu da acizliktir. yaptıklarının üzerinden yargılanmasını istemeyen halefleri tarafından çıkarılmış bir kanundur. insanın aklına bin bir türlü şey geliyor " bu adam ne yaptı da ortaya çıkmasını istemediniz" diye düşündürür insanı.
(bkz: hüsnü abi uyandı rıza baba)
Atatürk'ün babası çok çağdaş ve aydın bir adamdır.
günümüzde kimi göt kıllarının kendi babalarının kim olduğunu bilmelerine olanak sağlamış kahraman kişinin babasıdır. huzur içinde yatsındır.
babası sokağın tüpçüsü olan aşağılık yobazların laf ettiği kutlu insandır.

babalığın ispatı bir şahsın poz poz resimlerinin olması oluyorsa, peygamberinin babasının resmi var mı onu söyle a köpek!

senin babanın resimlerini sormuyorum. onun kim olduğunu zaten yazdım.
bu konulara girilmemeli. belden aşağı vurmak delikanlılık değildir.
Babası da anası da sapına kadar Türktür. Yörüktür türkmendir köylüdür. Türk olmayan ne olduğu belirsiz soysuzlarin havladığı konulardan biridir.
Ali Rıza efendidir. AMK çocuklarına bak inananlar var diyor. Sikik bunların götüne klavyeyi sokacaksın da işte tipini siktiklerim. Evet.
madem bu delikanlılık değil neden bu başlık uplanıyor. bakın milyon tane başlık var edebinizle atatürk'ü eleştirin - ki ben eleştirilemez olduğunu düşünmüyorum- yazın, çizin... ama görüyorum ki amaç üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek.

bugün iktidarda kemalistlerle yüzleşme adı altında kemalistlerden intikam alan, vesayeti bitiricem deyip kendi vesayetini kuran bir parti, onu destekleyen onlarca gazete, onlarca tv kanalı , eski ortaklarıyla ergenekon, balyoz adı altında kemalistleri lav edip kendi adamlarını getiren, sonra onları beğenmeyip orduyu yeniden yapılandırmaya çalışan adamlar varken bu neyin kini?

istediğinizi konuşuyor, konuşmakla kalmayıp uyguluyorsunuz. artık atatürkçüleri bıraksanız da başımıza bela ettiklerinizle ilgili yazsanız, çizseniz, uğraşsanız. olmaz mı?
başlığı uplayanların amacı ne?
Orospu çocuğu ergenleri pistten alın lütfen . Git kendi babanın kim olduğunu anana sor !
adamın babasını tartışma konusu yapanlar ya piç kurusudur yada orospu çocuğudur. burada bunun hırsını görüyorum ben. sizin ananız orospu babanız piç diye bütün dünya sizin gibi olamaz.
Babası her ne olursa olsun Atatürk kendine türk demiş. Kendini türklüğe adamış. Şu an devleti yöneten malum kişi türküm bile demiyor. Neyin kafasını yaşıyorsunuz iş babayla bitmiyor.
Erken yaşta vefatı ve Ata' mızın hayatında, kısa süre kalabilmesinden olacak ki, hakkında çok az bilgiye sahip olduğumuz babadır.
Lakin böyle bir evladın dünyaya gelmesine, ve bu güzel geni, ata' mıza geçiren adam olmasından dolayı saygıyla rahmet okuduğumdur.
güncel Önemli Başlıklar