bugün

ikiyüzlülüktür. yiğidi öldür hakkını ver derler ya. aynı bunun gibidir. tamam kardeşim adam kötü icraatlar belki yaptı, ama hiç mi iyi bişey yapmadı. şu ülkede ekmek yiyosunuz. bari insanların hakkını verin. bu kadar acımasız olmayın denilesi güruhtur.

(#12901400) (yirkenyikilasica)

bu entry yukarıdaki kişinin (bkz: tayyip i sevmiyorum deyip ülkesinde ekmek yemek)
başlığına itafen yazılıp entrysine kendi entrysiyle cevap verilmiştir.

iyi geceler.
Anlayamıyorum sadece şimdi dinini yaşayıp Atatürk'ü sevmeyenler Atatürk olmasaydı ezan yerine çan sesi duyacaktı.
ekmek yediği kaba pislemektir.
köpekleri bilirsiniz, köpeğe belirli bir süre ekmek verirseniz; sizi tanır, ısırmaz, havlamaz.
bazıları köpek kadar olamıyor.
bilinçsiz insanların kulaktan doğma şeylerle mustafa kemal'i kirletmeye çalışmaları öte yandan tayyip i onunla kıyaslamaları. olacak iş değil
Garip bir olaydır atam sizin için karlarda uyudu halkı örgütledi vatanı kurtardı yıkılmış osmanlıdan türkiye yi kurdu kadınlara seçme seçilme hakkı verdi bugün internette atatürkü sevmiyorum diyebiliyorsanız bile bu Mustafa Kemal Atatürk sayesindedir bunu ona borçlusunuz soyadınız varsa onun sayesindedir sevmiyorsanız bile saygı duyacaksınız!
demokratik hakkını kullanıyodur senin benim gibi. sevgi ve saygıyı karıştırmamak lazım.