bugün

http://karsidevrim.wordpr.../ataturku-seviyormusunuz/ adresinde yapılmış şu ana kadar yaklaşık 1000 kişinin katıldığı ankettir.

türk halkının bu konuda vereceği cevap ile ilgili referandum yapılacak birkaç sene içerisinde. tabii soru bu şekilde sorulmayacak direkt olarak ama bu anlam çıkarılacak. o zamn hep beraber işin gerçeğini göreceğiz inşaallah.
her türk genci gibi bende oyumu kullandım. an itibari ile sevmeyenler çoğunlukta.

not : anket sonuçları güvenilir değildir, çünkü küçük bir hile ile 4 tane oy kullandım.
atatürk düşmanı bir siteden başka sonuç çıkması beklenemez zaten.

edit:o kadar boktan bir anket ki istediğiniz kadar oy kullanabiliyorsunuz.
(bkz: götten çıkma siteleri kaynak gösterme sanatı)
bu bir sorumuydu ?
(bkz: bu başlıkta laikçileri deşifre ediyoruz)
başıma bişey gelmeyecekse seviyorum.
--spoiler--
Evet seviyorum 37.31% (325 votes)
Hayır sevmiyorum 57.75% (503 votes)
Sevmiyorum ama saygı duyuyorum 4.94% (43 votes)
--spoiler--
Başıma birşey gelmeyecekse Atatürk'ü çok seviyorum. *
kesinlikle evet. sağlam adamdı dünya üzerinde bir kaç tane gelen cinsinden. bunu söylemekten ne çekinir ne de korkar atatürk'çü olan.
herkesin istediği kadar oy kullanabildiği bir anketin sonucunu utanmadan gösterenlerin yaptığı oylama.
(bkz: başıma bir iş gelmeyecekse atatürk ü sevmiyorum)
başıma gelecek hiçbir şeyden korkmuyorum ve kemali sevmiyorum. 52.45% akar yani..
ne zamandan beri bu sorulmaya başlandı?
bu tip atraksiyonları sevmiyorum. atatürk'ün tabulaştırıldığından yakınanlar bu gibi abuk sabuk işlerle kendileri atatürk'ü tabulaştırıyorlar. inadına görmezden geliyorum yanlışlarını, dönemin yanlışlarını. iyi yapmış, keşke daha çok ezseymiş kafanızı!
Atatürk'ü başıma bir şey gelecek da hi olsa seviyorum. Lakin çok insancıl bir liderdi , biraz adolf damarı olması fena olmazdı.*
atatürk zamanında türk insanına hak etmedikleri özgürlüğü tanımış, hak etmedikleri değeri milletine kazandırıp, hak etmedikleri refahı ülkemizde sağlamıştır.neden hak etmediklerini şimdi görüyoruz. ülkemizin özkaynaklarını satıp, ülkemizin günden güne uluslararası şirketlerin himayesine girmesine izin veren partiye bizim halkımız adeta tapıyor.bunlar kanun nizam tanımıyor bizim halkımızda bu duruma çanak tutuyor."one minute" dedi 9 vatandaşımız yardım gemisinde katledildi bizim vatandaşlarımız ölenleri umursamazcasına "yaşa başbakanım israili dize geitirdin" diyor.nerde sizin Allahınız kitabınız, hani müslümandınız..

o bok attıkları gazi mustafa kemal cumhuriyeti kurduğunda odasına hocaları çağırıp dua okuttu.
o yerden yere vurdukları gazi mustafa kemal ilk kuranı elmalılı hamdi yazır'a tefsir ettirip halkının dinini daha fazla anlamasını sağladı.

her eline klavye alan atamıza küfür ediyor ama bugün müslüman bir toplumda dünyaya gelip doğuştan müslüman doğuyorsak atamızın sayesindedir.o olmasa hepinizin koynunda haç işareti olacaktı.
yazılacak şok şey var ama buraya atamı anlatmak sığmaz, herkes önce tarihini okusun ondan sonra konuşsun.

(bkz: en büyük türk atatürk)
yok canim niye sevelim(!), koskoca ülkeyi bağımsızlık yolunda liderlik etmiş insanı.
"başıma bir iş gelmeyecekse çok seviyorum" diye cevaplanacak anket sorusu.

ayrıca engellenmesi gereken bir site varsa o bu iğrenç anketi yapan sitedir.*
siyaset konusunda deha olan bu şahsiyeti ve bize sağlamış olduğu bu günleri sevmemek elde değildir, doğrusu. ama tabu haline getirmeden,insan olarak görerek, tapmadan, saygı ve şükran duyarak.
(bkz: anadolu insanı atatürkü neden sevmez).