bugün

risale nedir...

9000 sayfalık bir yapıt. yada diğer adı ile külliyat.

tek bir harfi bile değiştirilemezmiş. kuran gibidir yani.

çakma peygamber ve onun çakma kuranı ile çok müslüman olduğunu sanıp başlık açan görülmüştür.

ona buna mal deyip çemkirerek böyle tuhaf işler açan ne demeli acaba.
Asıl din sizin gibi badelenmişlere kalmış ise sonumuz yakın mesafe.
bugün faydalı bir şey yap: "atatürk'e saldırmak bana mı kaldı" onun muhasebesini yap. "benim beynimi kim yıkadı da, vatandaşı olduğum ülkeye hainlik besler duruma geldim" onun muhasebesini yap.
Sözlükteki mezhepçi Kılıçdaroğlu hayranı kitleyi her gördüğümde içimden geçen cümle.

Sözde Atatürk'ü savunuyorlar ama Kılıçdaroğlu gibi Anti-Atatürkçü bir adamı dondurma gibi yalamaktan ve korumaktan da çekinmiyorlar ne hikmetse.

Hayır, bunların bir de en komik olayı Kılıçdaroğlu'nun gerçek yüzünü ortaya koyduğunuz bir başlık açtığınızda o başlığa gelmek yerine isminize bir şeyler katarak açtıkları başlıkta sizin adınıza itibarsızlaştırma amacıyla organize itlik köpeklik sergilemeleri.

Yapacak bir şey yok lakin. Ataları Şahkulu, Celali, Koçgiri ve Dersim isyanını yapanlar Atatürk'ün kalesi olan CHP'yi içten fethetti ve de günümüzde ulusalcılık, milliyetçilik, devletçilik, halkçılık gibi ilkelerin zerresi içlerinde yokken en Atatürkçü takılanlar da onlar.

(bkz: chp milletvekilini dövdüren sözde chp başkanı/#43356279)
güncel Önemli Başlıklar