bugün

(bkz: dünya gören masum kemalist)

Zavallidir.
gürcü tohumuna tapan, gürcü tohumunu dünyoş lideri sananlardan daha iyidir efendim, çocuk gibi kandırılır meeeeeee meeeeeeeeee.
Koyun gibi meleyen insandır.

Edit:arkadaş neden eksiliyorsun ben ne gördüysem onu yazıyorum.
doğru düşünen insandır.

akit ibnelerin zoruna gider bu durum. kaç tane ülkede tayyitinizin resmi, heykeli vssi var?

bak şu linkte sadece bir kısmı var:
http://onedio.com/haber/a...urtdisinda-anitlar-396920
Portre için guinesse başvuran insandır.
görsel
Türklerin lideridir, gayrısı sikimizde değildir diyen insandır.
hahahah. 33 tane ülke dolaştım, atatürk düşmanı olmama rağmen ne hikmetse ülkelere gittiğimde atatürk'ü onlara sormak geldi aklıma. yoldan insanları çevirdim sordum, bilemediler. 33 ülke gezmiş kültürlü bi insanım, uludağsözlükte yazarım.
(bkz: anana sorsana delikanli)
kemalist yaratıklardır. bu yaratıklar genelde ayyaş dolaşırlar ve beyinleriyle düşünmezler. 90 yıllık fosillerdir soyu tükenen hayvanlar arasında sayabilirz . genellikle izmir taraflarında görülürler.
Rte'yi dunya lideri sananlarin hazmedemedigi insandir.
Dinozor fosillerin, zoruna giden insandır. Nesli tükeneciseler. Kaç yıllık fosiller.
atatürk türklerin lideridir dünyanın değil. eğer kim öyle sanıyorsa aveldir. lakin atatürkü çok insan tanır.
Dinozor fosillerin, zoruna giden insandır. Nesli tükeneciseler. Kaç yıllık fosiller.
24 Mart 1923 tarihinde basılan time dergisinin kapak fotoğrafının kim olduğundan ve ne hakkında haber yayınlandığından bihaber olan cahil insan beyanıdır.

Amerika'da 'u' harfi ile başlayan ülke ismi bulamayan insanların olduğunu düşünürsek (usa), senin sorduğun ve atatürk'ü tanımayan insanlar çok da sikimizdeydi.

görsel
israil, küba gibi ve daha çeşitli ülkelerde atatürk anıtı olduğunu düşünürsek, çin'de derslere konu olduğu rivayet değilse sandığı şey doğrudur. Tarih bilgisi günümüzde çok azdır, osmanlıdan bir tane padişah sayamayacak yabancı da çoktur, ama bu 600 yıl dünyaya hükmettiği gerçeğini değiştirmez.
Bölünerek parsel parsel başka ülkelere sömürge olarak verilmeye hazırlanan osmanlı devletinden canla dişle Türkiye cumhuriyetini kuran, itilaf devletlerine Türkiye cumhuriyetinin varlığını çatır çatır kabul ettiren ve bunu diplomatik olarak taçlandıran bir liderin tabii ki de bir dünya lideri olduğunu algılayabilecek "kapasitedeki" insandır. Aksini iddia eden ağır cahildir. Eğer şuan 2015 yılında bu topraklar üzerinde yaşıyorsan, Anan, bacın, sen siyasi haklara sahip bir birey olarak yaşayabiliyorsanız, fikirlerini açıkça dile getirebilme özgürlüğüne sahipsen, ingiliz, fransız sömürgesi altında it gibi çalışmak zorunda değilsen, ülke olarak siyasi bir mecrada "van münüt" diyerek de olsa düşüncemizi dile getirme lüksüne sahipsek, şimdiki dünya devlerinin yanında el pençe divan "aman efendim sepet efendim" diye emme basma tulumba gibi baş sallamıyorsak, o kafa kağıdında türkiye cumhuriyeti yazıyorsa, Dünya üzerinde bağımsız bir devlet olarak var olduğumuzu algılayabilirse o küçük kafan , Atatürk'ün dünya tarihine adını altın harflerle yazdırmış bir lider olduğunu anlamak gerekir.
dünyanın çeşitli ülkelerinde büslerinin bulunmasına dayanarak, düşünüyorum ki: evet haklıdır atatürk dünya çapında bir liderdir.
kendin gibileri seçmemeyi dene bide.

(bkz: bide anana sormayı dene evlat)
Yaptıklarına göz atalım:
Geometri kitabı
Okur yazar sayısının artması
Fabrika açılması
Yerli uçak üretimi
Daha saymadıklarımız
dipnot: dünya çapında bir lider ve cesur bir orduyla kurtuluş savaşı kazanıldı.
Edit: kaç ülke dolaşırsan dolas sen adını duyurmazsan ulu önderinin tabi bilmezler. Allah değil sonuçta onlarda insan.
Adam gibi adam olan insandır. Gerçekleri görmezden gelmeyip, at gözlüğü takmayan insandır. Tarihi zamanın şartları ile değerlendirebilen insandır.
yabancı ülkelerden türkiyeyi ziyarete gelen liderler o yüzden anıtkabire gitmeden ülkelerine dönmezler. ve bir çok yabancı turist ankaraya geldiğinde anıtkabiri görmeden gitmezler.

(bkz: al sana kanıt kapak olsun)
152 ulusun almış olduğu karar metni;

http://galeri2.uludagsozl...-oldugu-yalani_288682.jpg

hadi şimdi siktirin gidip, kabataşta olanları falan anlatın.
7 düvelin amına koymuş bir adamı alaya almaya çalışan insandan daha şaşırtıcı değildir.
anıtkabir'in yanında geçerken bir hışırtı gelse altına edecekken, klavyesiyle mastürbasyon yapan kişiden keza.
doğru düşünüyordur aferim ona.
recep tayyip erdoğan'ı dünya çapında bir lider sanan bir geri zekalı olmaktan daha iyidir.