bugün

gayet normal bir durum. atatürk düşmanıyım demiyor ki adam.
hür iradeyle alınmış diğerlerinin saygı göstermesi geren karardır.
Tıbbın henüz çözüm bulamadıklarından bazı doğuştan gelen anomaliler.
Türk anne ve babadan doğmayan, doğsa bile bununla gurur duymayan, tam aksine bundan utanan insanlar için doğal olan durumdur.
Üniversite birinci sınıfta bir kız "ben bu eğitim sistemine karşıyım hocam" demişti. Ne zamandır diye sordu hoca, o da birinci sınıftan beri, dedi. Hoca demişti ki "demek birinci sınıfta Türk eğitimini ve diğer çağdaş sistemleri okudun ve bu sistemin kendine uygun olmadığına karar verdin." Ondan sonra o kızın o derste pek sesi çıkmamıştı, o geldi aklıma.
kemalistlerin sinirden köpürmesini sağlayan bir eylemdir.

not: türk anne-baba mı?Sanırsın atatürk olmasa tüm türkler yok olacaktı.Tarihte 16 kere türkler devlet kurmuş,atatürk olmasa da türkler 17.devleti de kurardı.

Ayriyeten kemalistlerin çoğu arnavut ya da rum göçmenidir.*
Senin gevur atalarını denize döken adamı sevmemekte haklısın
ruhun şad olsun mustafa kemal paşa.
bir yerlerden ekmek çıkarma derdine düşmüş, ballı tutup parmak yalayacılar kervanına katılma sevdasına tutulmuş kişi söylemi..

(bkz: akp gençlik kolları yükleniyor loading)
nedense bu anlattıklarının akp versiyonunu yaşadım ben de. hatta müslüman insanlarla (müslümanım) yaşadım daha çok. başkasının düşüncelerini dinlemeyen ve anlamaya çalışmayan, değer vermeyen insanlar hep dinciler tarikatçılar oldu.

ben böyle yaşadım ve ben de iki çift laf edebileceğim bir müslüman veya akp li bulamadım. sanırım her türden insan mevcut...
doğum öncesi anne beslenmesinin ne kadar önemli olduğunu gösteren açıklamadır.
allah acil şifa versin.
Doğuştan şanslı olan kişi söylemi.
güncel Önemli Başlıklar